• Lifestyle
  • Naomi Campbell hviezdou v Paríži: Šokovala šperkom na tvári

Naomi Campbell hviezdou v Paríži: Šokovala šperkom na tvári

Topmodelka vždy ovládne prehliadkové móla.

A dokonca aj tie, kde sa predvádza len pánska móda. Atraktívna 53-ročná supermodelka bola jedinou ženou, ktorá v sobotu predvádzala na pánskej šou Balmain jeseň/zima 2024/2025 a prehliadku uzavrela dramatickým spôsobom.

​Práve v metropole Francúzska sa Olivier Rousteing rozhodol odhaliť svoju novú pánsku kolekciu pre Balmain. Zároveň je to jeho prvá prehliadka venovaná výhradne pánskemu oblečeniu po štvorročnej prestávke. Ako vždy, dizajnér nesklamal ani pri tejto príležitosti.

Balmain
Balmain jeseň/zima 2024/2025  |  FOTO:  Profimedia.sk

Odklonil sa od prevládajúceho trendu tichého luxusného a predstavil kolekciu, v ktorej kraľoval maximalizmus s extravagantnými motívmi, ako sú črty tváre, ale aj klasické bodky. Paleta odtieňov bola tiež poriadne odvážna a na móle sa striedali červená, fialová či zelená. Dokonale kontrastovali výrazným vzorom.

Hviezdou večera však bola Naomi Campbell, ktorá sa po móle prešla ako posledná, ale všetkým vyrazila dych. Predviedla elegantný béžový kabát a minimalistický top s čiernymi nohavicami. Ozdobou bola výrazná zlatá kytica s rukami okolo pása, ktorá pripomínala umelecké dielo.

Balmain
Naomi Campbell žiarila na prehliadke Balmain.  |  FOTO:  Profimedia.sk

Jemné líčenie zasa dotvoril extravagantný šperk na tvári, ktorý kopíroval jej profil a opticky ju predeľoval.

Naomi Campbell
Naomi Campbell bola jedinou ženou na prehliadke Balmain.  |  FOTO:  Profimedia.sk

Pozrite si ďalšie modely z kolekcie Balmain v galérii.

Galéria

Najnovšie videá