• Lifestyle
  • Meghan Markle počas návštevy Nigérie žiarila: Ukázala jeden lepší outfit za druhým

Meghan Markle počas návštevy Nigérie žiarila: Ukázala jeden lepší outfit za druhým

Jej výberom sa môžete inšpirovať aj vy.

Princ Harry a jeho manželka Meghan Markle si uplynulé dni vychutnávajú návštevu africkej Nigérie. Vybrali sa na súkromnú návštevu pri príležitosti 10. výročia Invictus Games (športové hry pre vojnových veteránov, pozn. red.) ktoré pred rokmi princ Harry pomáhal zakladať. Napriek tomu, že išlo o súkromnú návštevu, itinerár páru sa podobal oficiálnym pracovným cestám, ktoré absolvovali ako pracujúci členovia kráľovskej rodiny.

Meghan Markle ostala verná svojmu elegantnému štýlu a z Los Angeles si priniesla kúsky, ktorými podčiarkla kultúru krajiny a uctila si svoj pôvod. Pred niekoľkými rokmi totiž zistila, že je zo 43 % Nigérijčanka prostredníctvom genealogického testu.

Nechýbali vzdušné letné šaty s výraznými vzormi, dominantné šperky a pohodlné materiály, ktoré sú ako stvorené do horúceho počasia.

Z letných šiat sa môžete inšpirovať modelom od dizajnérky Johanny Ortiz s výrazným palmovým vzorom. Je to dokonalý letný motív, ktorý sa hodí na letnú dovolenku. Ak k tomu pridáte rafinovaný strih s odhalenými detailmi, určite v nich budete neprehliadnuteľná ako Meghan.

meghan markle
Meghan Markle žiarila v sviežich outfitoch.  |  FOTO:  Profimedia.sk

Do kufra si pribalila aj ohnivo-červené šaty s volánmi značky Orire, ktoré jej dodali neuveriteľnú ženskosť. Inšpirovať sa môžete jej stylingovým citom, keď k výrazným šatám doplnila len jemné zlaté šperky, ktoré dodali outfitu lesk. A postavu si opticky predĺžila telovými sandálikmi na vysokom podpätku.

Uhladený elegantný look predviedla aj v podobe bieleho nohavicového kostýmu značky Altuzarra, v ktorom dokonale ladila s princom Harrym pri návšteve Veliteľstva obrany. Je to príjemná farebná kombinácia, ak potrebujete aj v letných mesiacoch dodržať biznis dress code.

Na návštevu u guvernéra zvolila dlhé rozviate šaty od dizajnérky Caroliny Herrery v slnečnej žltej farbe. Tie doplnila opäť hladkými lesklými šperkami a pridala aj tradičný prvok v podobe šatky v kontrastných farbách.

Meghan Markle
Meghan Markle žiarila v sviežich outfitoch.  |  FOTO:  Profimedia.sk

Viac fotografii outfitov Meghan Markle počas pobytu v Nigérii si pozrite v galérii.

Galéria

Najnovšie videá