Niekedy je to až sebatýranie, ale pomáha to! Juraj Kucka ide do extrému

Niekedy je to až sebatýranie, ale pomáha to! Juraj Kucka ide do extrému

Slovenský futbalový reprezentant ide do všetkého naplno.

Záložník Juraj Kucka patrí k najskúsenejším hráčom slovenskej futbalovej reprezentácie. Sám však vie, že vek nezastaví, a preto už uvažuje, že by po Majstrovstvách Európy zavesil kariéru v národnom tíme na klinec. S aktívnym futbalom na klubovej úrovni, ale určite zatiaľ ukončiť neplánuje. Hoci sám tvrdí, že druhý Jágr z neho určite nebude, no pár rokov by ešte potiahnuť chcel. Preto pred zhruba piatimi rokmi začal s otužovaním.

Galéria

​Ako mladík si myslel, že jeho telo zvládne všetko a regenerácii neprikladal veľkú váhu. Lenže to nebol vôbec profesionálny prístup, aj vzhľadom na to, že Kuco ide do každého súboja naplno a maximálne tvrdo. Otužovanie mu pomáha schladiť telo po extrémnom fyzickom zaťažení a okrem plávania v studenej vode zašiel ešte ďalej. Snaží sa postupne uberať z oblečenia, takže pokojne ho aj v zime stretnete na ulici len v krátkych nohaviciach, tričku a mikine. 

Dokument Cesta na EURO nájdete už teraz exkluzívne na Voyo.

Celá epizóda na Voyo

Je práca v televízii vaším snom? Chceli by ste sa aj vy podieľať na výrobe televíznej šou alebo tvorbe seriálu? Teraz máte jedinečnú možnosť prihlásiť sa do unikátneho štipendijného programu CME Content Academy.  Otvárame ďalší ročník a prihlásiť sa môžete do 11. júna 2024 prostredníctvom online formuláru

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie