• Relácie
  • Cesta na EURO
  • Ešte stále má zimomriavky: Róbertovi Boženíkovi sa krásne pocity doslova vryli pod kožu

Ešte stále má zimomriavky: Róbertovi Boženíkovi sa krásne pocity doslova vryli pod kožu

Ešte stále má zimomriavky: Róbertovi Boženíkovi sa krásne pocity doslova vryli pod kožu

Slovenský reprezentant prezradil, aký majú hráči vzťah k trénerovi Calzonovi.

Slovenská futbalová reprezentácia sa po úspešnej kvalifikácii prebojovala na európsky šampionát. Súčasťou tímu, ktorý sa predstaví na EURO 2024 v Nemecku, je Róbert Boženík, odchovanec žilinskej akadémie a v súčasnosti hráč portugalského klubu Boavista Porto. Doteraz má ešte zimomriavky z toho, keď sa Slovákom podarilo postúpiť v domácom zápase s Islandom. No šampionát sa už blíži a reprezentáciu čaká posledná časť prípravy.

Galéria

​Slovenský tím má za sebou kemp v Šamoríne a záverečná časť prípravy sa začne v piatok 31. mája v Rakúsku. Róbert Boženík v Teleráne porozprával nielen o samotnej kvalifikácii a ceste na EURO, ale priniesol aj zaujímavý pohľad do zákulisia reprezentácie. Ako sa stmeľuje tím a s kým má najlepšie, takmer súrodenecké vzťahy? A ako hráči vnímajú talianskeho trénera Calzonu? Viac vo videu.

Dokument Cesta na EURO nájdete už teraz exkluzívne na Voyo.

Celá epizóda na Voyo

Je práca v televízii vaším snom? Chceli by ste sa aj vy podieľať na výrobe televíznej šou alebo tvorbe seriálu? Teraz máte jedinečnú možnosť prihlásiť sa do unikátneho štipendijného programu CME Content Academy.  Otvárame ďalší ročník a prihlásiť sa môžete do 11. júna 2024 prostredníctvom online formuláru

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie