Vymení loptu za sociálne siete? Jeho videá sa stali hitom!

Vymení loptu za sociálne siete? Jeho videá sa stali hitom!

Lukáš Haraslín nemá talent len na futbal, napríklad plynule ovláda niekoľko jazykov. A to zďaleka nie je všetko.

Lukáš Haraslín precestoval s futbalom už viacero krajín. Aktuálne bojuje za pražskú Spartu a patrí k oporám slovenskej reprezentácie, ktorá sa čoskoro predstaví na európskom šampionáte. Lenže rodák z Bratislavy nemá talent len kopanie do lopty, pokojne by sa v budúcnosti mohol stať aj hviezdou sociálnych sietí. Smiešne videá začal nakrúcať počas pandémie, keď pôsobil v Taliansku.

Galéria

​Jednoducho sa v tom čase nudil, keďže sa nedalo nič iné robiť, tak začal nakrúcať sám seba. A jeho tvorba sa stala hitom. Alebo by sa pokojne mohol uživiť aj ako tlmočník, pretože plynulo ovláda angličtinu, taliančinu a poľštinu, dohovorí sa aj srbsky a chorvátsky. Jazyky sa podľa jeho slov na neho lepia veľmi rýchlo. Lenže podľa spoluhráčov by mohol byť už občas aj ticho. Ústa sa mu údajne zastavia, len keď spí.

Dokument Cesta na EURO nájdete už teraz exkluzívne na Voyo.

Celá epizóda na Voyo

Je práca v televízii vaším snom? Chceli by ste sa aj vy podieľať na výrobe televíznej šou alebo tvorbe seriálu? Teraz máte jedinečnú možnosť prihlásiť sa do unikátneho štipendijného programu CME Content Academy.  Otvárame ďalší ročník a prihlásiť sa môžete do 11. júna 2024 prostredníctvom online formuláru

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie