Jednooký zloduch v koži? Však to je Tomáš Maštalír! Foto vo vnútri

Jednooký zloduch v koži? Však to je Tomáš Maštalír! Foto vo vnútri

V Divokom Zapadákove bude rozsievať strach a hrôzu.

Bude to celkom iný Maštalír! Na obrazovky televízie Markíza sa v novom komediálnom seriáli Divoký Zapadákov vracia obľúbený herec Tomáš Maštalír. Tentokrát to však nebude nijaký sladký uhladený cukrík. Veru nie!  Dokonca ho možno ani nespoznáte. Dlhé tmavé vlasy, čierna páska cez oko, oblečený celý v čiernej koži a s krivoľakým úsmevom – taká je Maštalírova postava, ktorá v mestečku pánubohu za chrbtom rozsieva strach a hrôzu.

Hrá totiž obávaného gangstra, ktorý je postrachom miestnych obyvateľov a jeho povesť je opradená legendami. Často sa objavuje so svojím verným poskokom, ktorého stvárňuje herec Daniel Fischer.

 

FOTO:  TV Markíza

Na Markíze ste mali možnosť vidieť obľúbeného herca v rôznych polohách. Tu je niekoľko z nich:

V Ordinácii v ružovej záhrade si zahral gynekológa Michala Gregora. Atraktívneho tridsiatnika s láskou k motorkám a častú obeť zamilovaných pacientok. Jeho postava bola rázna, rozhodná, navonok arogantná, ale v skutočnosti citlivá a férová. Michal v seriáli zahynul na následky tragickej dopravnej nehody.


V seriáli Chlapi neplačú stvárnil Michala Lánskeho. Vyrábal nábytkové solitéry, reštauroval vzácne kúsky a zvádzal boj s nevlastným bratom a bývalou manželkou Norou. Hoci na svoju lásku k drevu a rýchlym autám nezanevrel, vo chvíľach voľna ho dostatočne zamestnával malý Paľko (Marcel Chlpík), syn jeho osudovej lásky Pauly, ktorú si zahrala Dominika Kavaschová. Ich láska mala šťastný koniec.


Naposledy sme Tomáša Maštalíra videli v Búrlivom víne, kde si strihol rolu suverénneho, sebaistého dobrodruha Ričiho, ktorý miluje rýchle motorky tak, ako miluje rýchly život. Riči bol vyštudovaný právnik, ale mal talent a dar prispôsobiť sa akýmkoľvek podmienkam. Jediný problém mal s vecami, s ktorými vnútorne nesúhlasíl. Čestný, spravodlivý a  tak trochu pôžitkár. Nakoniec sa oženil so svojou osudovou láskou Milicou, ktorú hrala Dominika Žiaranová.

FOTO:  TV Markíza

Markíza pripravuje až tri skvelé nové seriály. Prvé foto vnútri! Tešia sa na vás Vajdová, Bárta, Noga, Kemka, Dejdar, Kavaschová a mnohí ďalší.

Kvíz! Na ktorého obľúbeného Markízaka sa ponášate? Na ktorého obľúbeného Markízaka sa ponášate?

Z Búrlivého vína na módne prehliadky: Odštartuje Laura Hritzová kariéru modelky? Mladá herečka nám porozprávala o hereckých kolegoch, súkromí, ako aj o skúsenostiach s kyberšikanou.

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie