Ján Koleník prelomil bolestivé mlčanie: Slová plné žiaľu

Herec po smrti kolegu niekoľko dní mlčal.

Galéria

​V stredu 24. mája Slovensko náhle prišlo o mimoriadne obľúbeného a talentovaného herca Daniela Heribana. Nečakaný odchod iba 43-ročného herca zanechal v šoku nielen fanúšikov, ale celú umeleckú obec. Na kolegu okamžite spomínali jeho najbližší spolupracovníci, ktorí s ním pracovali v divadle, pri hudbe a nezabudnuteľných postavách z obľúbených seriálov Druhá šanca či Horná Dolná.

„Žiadne slová ťa nenahradia, Brmbi,“ zareagovala deň po smrti herečka Petra Polnišová, ktorá s Heribanom tvorila pred kamerami ikonickú dvojicu v Hornej Dolnej. Po takmer týždni poslal odkaz svojmu kamarátovi a kolegovi aj herec Ján Koleník.

​​„Škoda, že za to, aby si uvedomili, akí sme krehkí, platíme tak kruto vysokú cenu. Leť, Daňo. Nechal si tu toho veľa. Budeme na to dávať pozor,“ odkázal do neba herec. S Danielom Heribanom úzko spolupracovali v Druhej šanci, kde tvorili nielen kolegov z nemocnice, ale aj priateľov. Tak ako aj v súkromí.

Verejnosť môže dať hercovi posledné zbohom na pietnej spomienke dnes (30. mája), rodina sa s ním už rozlúčila na pohrebe v kruhu najbližších uplynulý víkend.

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa JAN KOLENIK (@jan_kolenik)

Galéria

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie