Novinky v novej sérii Dunaja: Táto postava dostane väčší priestor

Podľa všetkého sa máte sa na čo tešiť!

Pred štartom novej série seriálového hitu Dunaj, k vašim službám sme si pre vás pripravili prekvapenie. Oslovili sme jednu z najpovolanejších, ktorá v spolupráci so skvelým tímom stojí za scenárom seriálu od prvého písmenka až po posledné. Je ňou Evita Twardzik, ktorá je zároveň šéfkou vývoja hranej tvorby televízie Markíza.

Galéria

S Evitou sme pripravili veľký rozhovor o Dunaji, v ktorom prezradila všetko, čo divákov vždy zaujímalo. Celý rozhovor zverejníme už 23. januára v deň premiéry novej série. Dovtedy budem publikovať jeho časti, kde sa dozviete zákulisné informácie z „kuchyne“ výroby najobľúbenejšieho seriálu na Slovensku.

​Tvorcovia v piatej sérii Dunaja pritvrdili a dej bude dramatickejší ako doteraz. Ocitáme sa hlbšie vo vojne a vývoj na Slovensku bol vtedy drsný, preto sa tohto historického pozadia bude držať aj samotný seriál. Evita prezradila, ktorá divákom dobre známa postava dostane oveľa väčší priestor. Takisto povedala, ktorá postava ju v novej sérii baví najviac. Tomu by ste neverili. Na aké novinky sa môžete tešiť v novej sérii? 

Sledujte, čo o novej sérii Dunaja prezradila Evita.

​Sledujte novú sériu seriálu Dunaj, k vašim službám v utorok 23. januára o 20.30 h na Markíze.

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie