O Dunaji nám píšete krásne správy: Tvorcovia si vaše komentáre čítajú, toto vám odkazujú

Mnohokrát hádate, čo sa stane v Dunaji a často sa aj trafíte.

Pred štartom novej série seriálového hitu Dunaj, k vašim službám sme si pre vás pripravili prekvapenie. Oslovili sme jednu z najpovolanejších, ktorá v spolupráci so skvelým tímom stojí za scenárom seriálu od prvého písmenka až po posledné. Je ňou Evita Twardzik, ktorá je zároveň šéfkou vývoja hranej tvorby televízie Markíza.

S Evitou sme urobili veľký rozhovor o Dunaji, v ktorom prezradila všetko, čo divákov vždy zaujímalo. Celý rozhovor zverejníme už 23. januára v deň premiéry novej série. Dovtedy budeme publikovať jeho časti, kde sa dozviete zákulisné informácie z „kuchyne“ výroby najobľúbenejšieho seriálu na Slovensku.

Diváci nám posielajú v komentároch na sociálnych sieťach krásne správy. Dunaj sa im veľmi páči a nevedia si ho vynachváliť. Pochvalné odkazy posielajú najmä jeho tvorcom, ktorí ho píšu veľmi pútavo a spravili z neho najúspešnejší seriál na Slovensku. Tvorcovia si vaše správy čítajú a veľmi sa z nich tešia. Scenáristka seriálu Evita prezradila, že mnohokrát sa hádate, čo sa stane v nasledujúcich epizódach a často sa aj trafíte. Toto vám odkazuje. Sledujte video vyššie.

​Sledujte novú sériu seriálu Dunaj, k vašim službám v utorok 23. januára o 20.30 h na Markíze.

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie