Petra Dubayová naspievala k Dunaju prekrásnu pieseň: Budete mať slzy v očiach

Dojímavá pieseň bude znieť už v dnešnej epizóde. Vy si ju však môžete vypočuť už teraz.

Petra Dubayová naspievala k seriálu Dunaj, k vašim službám nádhernú pieseň s názvom S láskou. Dojímavá skladba opisuje pocity matky k svojmu dieťaťu, s ktorým však nemôže byť. Preto ju v Dunaji bude spievať práve Eva svojmu synovi Jankovi.

Pieseň je plná emócii, lásky a nehy. Petra Dubayová sa absolútne vžila do svojej postavy a my diváci si tak môžeme z tohto diela odniesť nádherný zážitok. Pieseň budete môcť počuť už v štvrtkovej epizóde Dunaja. Vy si ju však, aj priamo s videoklipom, môžete pozrieť už teraz.

Sledujte videoklip k piesni S láskou, ktorú zaspieval Petra Duabyová

Petra Dubayová čerstvo po nahratí skladby S láskou prehovorila, ako sa jej dojímavá pieseň nahrávala. Rovnako vysvetlila, ako došlo k tejto spolupráci. Motív piesne je Evin príbeh v seriáli. Veľmi túži byť so svojím dieťaťom, no nemôže. Všetko však dokáže prežiť, pretože má pri sebe lásku - Dávida.

V Dunaji spieva herečka často ako Eva. Teraz to však bolo iné, pretože spievala za seba, ako Petra Dubayová. Výsledok vníma ako posun v živote Evy, ale aj jej samotnej.

Pozrite si rozhovor s herečkou, ktorý vznikol po nahratí skladby.

​Pesnička S láskou vznikla pre potreby príbehu v seriáli Dunaj. Do deja prišla nová postava básnika Valériana, ktorý píše básne a aj texty k piesňam. Spojenie s Evou vytvorilo predpoklad, že sa Eve splní sen a nahrá svoju prvú pieseň na platňu.

„Potrebovali sme emotívnu pieseň, kde matka spieva o láske k svojmu dieťaťu a o tom, ako veľmi jej chýba, keď nemôže byť s ním. Hneď na začiatku sme si s Petrom Grausom a Tomášom Zubákom povedali, že by bolo dobré urobiť pesničku, ktorá by zarezonovala aj dnes. Myslím, že sa Petrovi a Tomášovi podarila veľmi emotívna a krásna pesnička,“ povedal Peter Kelíšek, producent seriálu Dunaj, k vašim službám

spev: Petra Dubayová

hudba: Peter Graus

text: Tomáš Zubák

mix: Peter Graus

réžia a strih: Micha Čepec

grading: Boris Šmotlák

​​​​Sledujte Dunaj, k vašim službám vo štvrtok 22. februára o 20.30 h na Markíze.

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie