• Relácie
  • Farma
  • Aj farmári podporili dobrú vec: Ich lavička rozžiari detské tváre

Aj farmári podporili dobrú vec: Ich lavička rozžiari detské tváre

Aj farmári podporili dobrú vec: Ich lavička rozžiari detské tváre

Hospodárovi Martinovi na tejto úlohe mimoriadne záležalo, výsledok stojí za to.

Počas predchádzajúceho týždňa prišiel hospodár Martin na Farmu so špeciálnou úlohou, na ktorej si mali obyvatelia statku špeciálne záležať. Lavička, ktorú mali vyrobiť, totiž poslúži na dobrú vec. V rámci Dňa s Nadáciou Markíza ju odovzdajú detskej psychiatrickej klinike v Martine, aby potešila pacientov a pripomenula im, že v neľahkých chvíľach nie sú sami. 

Galéria

​Nápad s lavičkou nevznikol náhodou, hospodár Martin kliniku navštívil a inšpiroval sa stenou, na ktorej boli odtlačky rúk malých pacientov. V rovnakom štýle preto vznikla aj krásna lavička, tentoraz s odtlačkami rúk farmárov a aj najvyššieho šéfa statku a s nápisom Sme v tom s tebou. Najviac práce na lavičke odviedli Mirka s Luciou a výsledok stojí za to. Určite detičky poteší a spríjemní im pobyt v nemocnici.

Pomôžte riešiť problémy detskej duše

Deň s Nadáciou Markíza môžete podporiť aj vy, a to hneď niekoľkými spôsobmi:

Prostredníctvom SMS zaslanej v tvare: DMS (medzera) NADACIAMARKIZA na číslo 877 (v sieti všetkých operátorov, pričom cena jednej SMS je 5 eur). Zbierka je registrovaná MV SR a realizovaná prostredníctvom DMS systému, ktorý spravuje Fórum donorov.

Ľubovoľným príspevkom priamo na číslo účtu verejnej zbierky: SK57 1111 0000 0003 3322 2023.

Jednoduchým darovaním online priamo cez darovací formulár na webovej stránke https://www.markiza.sk/nadacia/chcem-pomoct.

Ďakujeme, že spolu s nami pomáhate tým najzraniteľnejším - deťom!

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie