• Relácie
  • Farma
  • Veľmi ťažkým obdobím si prešli aj farmárky: Nemlčte, treba o tom hovoriť!

Veľmi ťažkým obdobím si prešli aj farmárky: Nemlčte, treba o tom hovoriť!

Veľmi ťažkým obdobím si prešli aj farmárky: Nemlčte, treba o tom hovoriť!

Niki zažila šikanu, Ema bojovala s depresiami, Azra trpela úzkosťami.

Nadácia Markíza pomáha tým, ktorí našu pomoc potrebujú najviac. A tými najzraniteľnejšími sú deti. Dobrú vec podporili aj účastníci pätnástej série reality šou Farma, ich špeciálna lavička bude určite robiť radosť detským pacientom psychiatrickej kliniky v Martine. No, bohužiaľ, aj niektoré farmárky si museli prejsť tým, čo práve prežívajú tieto detičky. O svojich trápeniach sa podelili aj priamo s divákmi.

Galéria

​Niki už viackrát na statku rozprávala o svojich problémoch, dokonca sa vyjadrila, že u v určitom momente uvažovala, že už na tomto svete nechce byť. V detstve zažila aj šikanu a nemá problém o tom hovoriť. Naopak, všetkým radí, aby nemlčali. Ema sa zasa zdôverila, že trpela depresiami, a preto sa utiekala do samoty. Azra zasa trpela úzkostnými poruchami a veľmi jej pomohli rozhovory so psychologičkou.

Pomôžte riešiť problémy detskej duše

Deň s Nadáciou Markíza môžete podporiť aj vy, a to hneď niekoľkými spôsobmi:

Prostredníctvom SMS zaslanej v tvare: DMS (medzera) NADACIAMARKIZA na číslo 877 (v sieti všetkých operátorov, pričom cena jednej SMS je 5 eur). Zbierka je registrovaná MV SR a realizovaná prostredníctvom DMS systému, ktorý spravuje Fórum donorov.

Ľubovoľným príspevkom priamo na číslo účtu verejnej zbierky: SK57 1111 0000 0003 3322 2023.

Jednoduchým darovaním online priamo cez darovací formulár na webovej stránke https://www.markiza.sk/nadacia/chcem-pomoct.

Ďakujeme, že spolu s nami pomáhate tým najzraniteľnejším - deťom!

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie