
Tiktoker Július prichádza na statok ako muž, ktorý sa nehrá na diplomata. Miluje zvieratá, ale ešte viac miluje dobrú hru – hlavne tú, v ktorej sa z iskry rozhorí poriadny požiar. „Baví ma robiť intrigy a sledovať, ako sa ľudia hádajú. A ešte ich trošku hecnúť, aby to stálo za to. Potom sa na tom smejem,“ hovorí s úškrnom a uistil nás, že už má pripravenú taktiku. Nič iné, ako úspech, nepripúšťa!
Slovensko Mišku spoznalo ako súťažiacu v Ruži pre nevestu, teraz prichádza na Farmu ukázať svoju úplne inú tvár. Je známa svojou otvorenosťou a chce pred celým národom dokázať, že vie nielen veľa rozprávať, ale aj pracovať. „Chcem ukázať Slovensku, že skvelo varím, nebojím sa robiť a som empatická voči ľuďom, budem niečo ako ich psychológ,“ prezrádza.
Na prvý pohľad extrovert, ktorý miluje pozornosť, ale keď sa človek započúva, zistí, že Igor má za sebou silný príbeh. Od detstva sa boril so sluchovým znevýhodnením, pre ktoré má aj rečovú vadu. Šikanovanie v detstve bola bežná súčasť jeho dní, no ako sám hovorí: „Čím som starší, tým menej to riešim. Som taký, aký som. A som s tým vysporiadaný.“