Laura si podrobne pozrela každý diel, všetko dôležité z diania na statku si zapisuje do špeciálnych zošitov.
Laura Žiačková je cieľavedomá fanúšička Farmy, ktorá ju má napozeranú do posledného detailu. „Na Farmu sa teším tri roky, odkedy som sa po prvý raz prihlásila,“ povedala nám počas rozhovoru. Duelové disciplíny a dôležité dianie na statku si dokonca zapisuje a denne cvičí, aby bola čo najlepšie pripravená. Posledné mesiace nabrala kilá svalovej hmoty len kvôli príprave na Farmu. Roky sa venovala mažoretkám, vyhrala majstrovstvá sveta aj Európy, má viac ako 80 medailí a veľa vďaka tomu precestovala. Dnes svoje skúsenosti podáva ďalej ako trénerka.
Na statku to ale bude pre ňu veľká zmena. S farmárskymi prácami má zatiaľ len minimálne skúsenosti, no o to viac je odhodlaná učiť sa novým zručnostiam. Je priamočiara a priznáva, že vie rýchlo vybuchnúť. Vo voľnom čase miluje cvičenie. V skupine sa jej pracuje lepšie, ako samej. Farmárov chce naučiť zabávať sa a nebrať všetko tak seriózne. Výzvou pre ňu bude zvládať ľudí a udržať si nervy na uzde. Čo jej ale ide, je podľa jej slov manipulácia s ľuďmi. Tak uvidíme, či sa jej to podarí.
Síce na Farmu nejde s cieľom hľadať si frajera, no keby sa objavil ten pravý, brániť sa nebude. Ak by predsa náhodou vybrala, kúpi si náhrdelník. „Budem naschvál strhávať konto, aby mali nervy,“ smeje sa Laura. Bojí sa snáď všetkého, keď v izbe našla lienku, nemohla v nej už spať. „Bojím sa o seba ako keby som bola zo zlata,“ smeje sa budúca farmárka. No a obrovským problémom bude ranné vstávanie. Dostať Lauru z postele býva dosť veľký problém.