• Relácie
  • Kukučka
  • V seriáli nadporučíčka a v súkromí....Pozrite si, aká je legendárna Elena Petrovická!

V seriáli nadporučíčka a v súkromí....Pozrite si, aká je legendárna Elena Petrovická!

V seriáli nadporučíčka a v súkromí....Pozrite si, aká je legendárna Elena Petrovická!

Nahliadnite spolu s nami do súkromia slovenskej hereckej legendy...

Jej muž jej vravieval: "Vždy príjmi takú rolu, ktorá ti sadne. Vyhýbaj sa rolám, kde by si sa necítila dobre". A tak aj urobila!  A rovnako to bolo aj v prípade ponuky na stvárnenie postavy nadporučíčky Chudobovej, vo vašom obľúbenom seriáli Kukučka, v ktorej sa okamžite našla! A vy už určite tušíte, že reč je o legendárnej herečke Elenke Petrovickej

Elenka patrí k divadelníkom, ktorí boli na slovenskej divadelnej scéne skutočnými pojmami. Herecký talent dostala do vienka od svojej mamičky, slávnej tety Viery Bálintovej, známej najmä svojim nenapodobiteľným hlasom z rozhlasových rozprávok. Tá však svojej dcére herectvo neschvaľovala a dokonca nechodila ani na premiéry. "Ty na to nemáš. Ja mám takú trému, že sa bojím, že neobstojíš" vravievala jej mama. No Elenka na ňu nedala a na hereckú dráhu sa vydala. A urobila dobre, veď v divadle prežila krásnych 40 rokov. 
Krásne roky však prežila nielen v divadle, no aj v súkromí. So svojim manželom, Petrom Petrovickým, tvorili známu autorskú dvojicu, ale bolo toho omnoho viac, čo ich spájalo.
Preto Elenku jeho strata položila na kolená...a to doslova! Prežila skutočne niekoľko ťažkých rokov, no ako sama tvrdí, bola ešte najvyšším režisérom potlačená dolu, ešte bolo treba postarať sa, čosi porobiť. A čo robí, keď je jej najhoršie? To, ale aj omnoho viac sa dozviete v našom videu.


A nezabudnite sledovať vašu obľúbenú Kukučku ani dnes, o 15:45, na Doma! ;)
Pozrite si aj: Je toto utajovaný syn známeho herca?!

Ale aj: Sexy, sexy, sexy! Mary Havranová ako ste ju nikdy nevideli


Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie