Láska, rozum, pomsta: 99. a 100. epizóda

Láska, rozum, pomsta: 99. a 100. epizóda

Elif temer z nôh spadne, keď začuje dôverne známy hlas - a po jeho dojímavom vyznaní už viac nedokáže a nechce popierať svoje city.

Esru (Burcu Özberk) po príchode do práce čaká plná kancelária jej obľúbených sedmokrások a kartičiek s ospravedlneniami od Ozana (İlhan Şen). No hoci to na ňu urobí dojem, ak si myslel, že mu hneď aj odpustí a bude sa môcť opäť vrátiť domov, poriadne sa sekol! Zümrüt (Günay Karacaoğlu) sa zúfalo snaží presvedčiť Elif (Ceren Koç), aby zostala doma a nikam nechodila. Žiaden z jej svojráznych argumentov nepadne na úrodnú pôdu... Smutný a frustrovaný Eko (Mehmet Korhan Fırat) už nemá ani štipku sily na boj o záchranu svojho manželstva. Menekşe (Zeynep Kankonde) by mu rada pomohla, no tentoraz je naozaj bezradná. A Zümrüt pozná len jediný spôsob riešenia problémov, ktorý je však v tejto situácii totálne nepoužiteľný... Správne, peniaze. Ozanov najnovší plán zapojiť do boja o Esrino srdce malého Atlasa (Emir Güler) úplne dopadne rovnako ako všetky ostatné predošlé pokusy – neslávne. Dohadzovači Menekşe s Yalçınom (Süleyman Atanısev) po očku spokojne sledujú, ako sľubne to medzi Zümrüt a Nazımom (Şükrü Türen) iskrí, keď sa všetko opäť pokašle. Keď sa totiž pred reštauráciou objaví Ozan, Zümrüt spanikári... Iný na jeho mieste by to zrejme už dávno vzdal, no Ozan to skrátka nedokáže, a tak doslova chrlí jeden strelený plán za druhým. Tentoraz predstiera chorobu, aby sa ho Esre uľútilo a aby sa oňho postarala. Ako sa asi dalo očakávať, aj tento nápad vypáli inak, ako dúfal. Všetci sú v šoku, keď Elif bez rozlúčky utečie do İzmiru a doma nechá len smutný, nič nehovoriaci odkaz ako chabé ospravedlnenie. Esra okamžite pochopí, odkiaľ vietor fúka, keď jej Atlas prezradí, čo mu teta povedala v ten deň, keď tak veľmi plakala. Okamžite preto zalarmuje Ozana s Ekom a odštartuje Operáciu İzmir! Akoby to nebolo dosť adrenalínové dobrodružstvo, keď cestou zastavia neznámej neveste stojacej pri krajnici, všetko sa skomplikuje!

Ak to takto pôjde ďalej, tí traja neboráci do İzmiru dorazia asi tak, ehm, na svätého Dindy! Aj ďalší Ozanov nápad, ako sa pod falošnou zámienkou zblížiť s Esrou, je dopredu odsúdený na neúspech, hoci jemu to ani netrkne. Neplánovane totiž skončí v izbe s Ekom, a nie s milovanou manželkou! A to nie je jediný dôvod na frustráciu... Elif temer z nôh spadne, keď začuje dôverne známy hlas - a po jeho dojímavom vyznaní už viac nedokáže a nechce popierať svoje city. Ozan sa spontánne pokúsi o rovnaký zázrak, no s očakávaným výsledkom – neúspešne. Zümrüt a Menekşe sa nechcene komickým systémom pokus-omyl utvrdia minimálne v tom, že nemajú bunky ani na písanie, ani na spev. Aj keď ho to veľmi raní, Ozan napokon pochopí, že musí prestať na Esru tlačiť a dať jej priestor.

Správať sa k sebe, akoby si boli cudzí, je pre oboch veľmi ťažké. Akoby zo sveta zrazu zmizli všetka radosť i šťastie. A potom, keď už sa všetko zdá nadobro stratené, sa zrazu stane zázrak...

Sledujte v utorok, 1. novembra, o 21.40!

Galéria

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie