Láska, rozum, pomsta: 107. epizóda - FINÁLE

Láska, rozum, pomsta: 107. epizóda - FINÁLE

Všetci sú dojatí, keď sa Esra a Ozan dočkajú svojho viac ako zaslúženého Dňa D a v kruhu rodiny a priateľov sa konečne vezmú!

Už i tak zle naladeného Ozana (İlhan Şen) takmer vystrie, keď Nazım (Şükrü Türen), ktorému ešte stále neprišiel celkom na chuť, pred všetkými požiada jeho mamu (Günay Karacaoğlu) o ruku. Na svoju rozmrzenosť však raz-dva zabudne, keď sa Elif (Ceren Koç) a Ekrem (Mehmet Korhan Fırat) po túžobne očakávanom telefonáte zo sociálky rozžiaria ako vianočné stromčeky a podelia sa s rodinou o dobré správy. A našťastie netrvá dlho a na veľkú radosť svojich rodičov aj malý Atlas (Emir Güler) vezme svoju sestričku v maminom (Burcu Özberk) brušku „na milosť“... Možno za to môžu tehotenské hormóny, možno romantický film, ktorý si spolu s Ozanom práve pozreli, no Esra sa usedavo rozplače, keď si spomenie, že napriek všetkému, čo už spolu preskákali, doteraz vlastne nemali žiadnu naozajstnú svadbu... Nečudo, že sa Ozan promptne rozhodne ju zorganizovať – samozrejme, s pomocou Musu (Mehmet Yılmaz) a Zeynep (Sevda Baş). Po x-tom neúspešnom pokuse uspať čerstvo adoptovaného synčeka si Elif s Ekom frustrovane uvedomia, že ich predstavy, ako budú ľavou zadnou vychovávať dieťa, boli prinajmenšom, ehm, naivné a značne skreslené.

Keď ho Esra prichytí, ako si ju Ozan spiacu premeriava krajčírskym metrom, vyvolá to u nej ďalší záchvat plaču. Mylne sa totiž domnieva, že ju manžel považuje za tučnú... A keď sa ráno zobudí a zistí, čo je naozaj vo veci, opäť má oči plné sĺz – no tentoraz z úplne iného dôvodu. Všetci sú dojatí, keď sa Esra a Ozan dočkajú svojho viac ako zaslúženého Dňa D a v kruhu rodiny a priateľov sa konečne vezmú!

Čas letí ako voda. Esra s Ozanom sa už nevedia dočkať vytúženej dcérky, ktorá sa má narodiť už o pár týždňov, keď Esra v obrovských bolestiach skončí v nemocnici. Lekári, žiaľ, nemajú pre zdrveného, na smrť vystrašeného Ozana dobré správy – Esre aj ich malému dievčatku ide o život...

Sledujte v pondelok, 7. novembra, o 21.35!

Galéria

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie