Láska, rozum, pomsta: 105. a 106. epizóda

Láska, rozum, pomsta: 105. a 106. epizóda

Atlasova reakcia na to, že už onedlho bude mať súrodenca, má od nadšenia ďaleko. Presnejšie, žiadneho nechce!

Ozan (İlhan Şen) ešte nikdy nebol taký šťastný ako teraz, keď ho malý Atlas (Emir Güler) už viac nevolá partner, ale ocko a keď jeho a Esrinou (Burcu Özberk) zásluhou ich nepriatelia po zásluhe skončili za mrežami! Všetka radosť je ale razom zabudnutá, keď sa jeho láska zrazu v mdlobách zrúti na zem, čím ho, rovnako ako Musu (Mehmet Yılmaz) a Zeynep (Sevda Baş), na smrť vydesí! Keď na ňu Menekşe (Zeynep Kankonde) pritlačí, zo Zümrüt (Günay Karacaoğlu) ako z chlpatej deky konečne vylezie, prečo od seba Nazıma (Şükrü Türen) odohnala, hoci jej na ňom evidentne záleží a ničoho sa tak strašne nebojí ako samoty... Mylne sa domnievajúc, že hovoria s dámou zo sociálky sa Menekşe, Zümrüt a Yalçın (Süleyman Atanısev) poriadne nechajú uniesť túžbou pomôcť Elif (Ceren Koç) a Ekremovi (Mehmet Korhan Fırat) a stať sa konečne opäť starými rodičmi. Nečudo, že dotyčná má pocit, akoby zakotvila v blázinci! Po rozhovore s lekárkou Esra vôbec nie je vo svojej koži. Pôsobí prinajmenšom, nuž... Zaskočene. Eko staví na správneho koňa, keď v krajnej núdzi požiada o pomoc švagra. Yalçın sa už nedokáže prizerať, ako sa Nazım a Zümrüt trápia, a tak priateľovi prezradí, čo si prednedávnom náhodou vypočul. Esru, ktorá sa dnes večer chystá na dôležitý neodkladný rozhovor s manželom, raz-dva dostane do kolien, keď sa vo dverách spolu s Ozanom objaví i nečakaný hosť a vzápätí jej začne takpovediac od podlahy reorganizovať život. Správne, Zümrüt! A to ešte netuší, že v tesnom závese sa dovalia aj jej rodičia, čo je, žiaľ, iba začiatok najhoršieho večera, aký si Esra s Ozanom zo svojho manželského života pamätajú, a to už niečo znamená! No ráno opäť vyjde slnko – nielen v pravom, ale i prenesenom slova zmysle.

Len čo sa Ozan dozvie, že bude opäť otcom, prešťastný sa nechá unášať predstavou, že tentoraz budú mať s Esrou dcérku. Už má pre ňu dokonca i meno... Atlasova reakcia na to, že už onedlho bude mať súrodenca, má však od nadšenia ďaleko. Presnejšie, žiadneho nechce! Aj keď sú Nazım a Zümrüt do seba neprehliadnuteľne zaľúbení, obaja sa zhodnú, že spolu môžu byť, až keď im Ozan dá požehnanie. Esru a Ozana poriadne vystraší, keď krátko pred večerou zistia, že Atlas zmizol zo svojej detskej izby. Našťastie však nejde o útek, ale, verte tomu alebo nie, o protest! Keďže netrvá dlho a z Ozana sa vykľuje čosi ako „tehotzilla“, Esre naozaj niet čo závidieť, ten nešťastník si totiž zrazu uzurpuje právo rozhodovať prakticky o všetkom – čo (ne)smie jesť alebo piť, čo (ne)bude pozerať v televízii, či dokonca akú teplotu a vlhkosť (ne)môže mať ich spálňa! A na Esrinu smolu Ozan nie je jediný, kto by rád rozhodoval namiesto nej, akoby bola zrazu nie tehotná, ale nesvojprávna...

Aj keď je už dávno dospelý a onedlho z neho bude už dvojnásobný otec, keď ide o jeho milovanú mamičku...Ozan sa správa ako trojročný, ktorému práve nejaký opovážlivec zobral jeho obľúbenú hračku!

Sledujte v piatok, 4. novembra, o 21.40!

Galéria

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie