Láska, rozum, pomsta: 101. a 102. epizóda

Láska, rozum, pomsta: 101. a 102. epizóda

Ozan sa počas „romantickej večere“ s Esrou správa totálne duchom neprítomne, ba až trápne. A keď Esra zistí prečo... Má po chlebe!

Ozan (İlhan Şen) a Esra (Burcu Özberk) sú neskutočne šťastní, že sa jej vrátila pamäť a sú opäť spolu. Všetky kúsky pomyselnej skladačky konečne zapadli na to správne miesto... Ideálna príležitosť na nový začiatok! Žiadne hádky, žiadny zvýšený hlas, žiadny chaos. Teda, ak je to vôbec reálne, o čom majú Musa (Mehmet Yılmaz) a Zeynep (Sevda Baş) nie celkom bezdôvodné pochybnosti. Prípravný kurz pre budúcich rodičov spolu s inými budúcimi rodičmi je pre Elif (Ceren Koç) a Eka (Mehmet Korhan Fırat) utrpením. No kým ona si ním musí prejsť až do trpkého konca, jemu sa podarí vyviaznuť s odretými ušami - pod falošnou zámienkou, samozrejme. Zümrüt (Günay Karacaoğlu) a Neriman (Pelin Budak) spolu tvrdo súperia o Nazımovu (Şükrü Türen) priazeň. A áno, je to presne také strelené, ako to znie! Keď Ozan zistí, že Esra má pri novej reklamnej kampani na starosti dvojicu atraktívnych mužských modelov, má čo robiť, aby ich od žiarlivosti namieste nevyhodil alebo rovno nezaškrtil. No snaží sa zo všetkých síl dodržať, čo sľúbil svojej krásnej manželke. Mimochodom, ani jej ich „pakt o neútočení“ nevyhovuje. Keď si totiž Ozan pri večeri dovolí skritizovať jej kuchárske umenie, najradšej by mu oči vyškriabala! Menekşe (Zeynep Kankonde) s Yalçınom (Süleyman Atanısev) cítia v kostiach, že je len otázkou času, kedy Zümrüt zo žiarlivosti totálne prepne a pokúsi sa prekaziť schôdzku Neriman a Nazıma. Nuž, kosti neklamú... Esru začne trápiť akútny nedostatok romantiky, a to dokonca i v snoch, a tak oznámi Ozanovi, že hneď po prácu spolu pôjdu niekam von, na večeru. Háčik je však v tom, že Ozan už plány na večer má – s Musom a Ekom -, čo jej však nemá odvahu povedať. A to znamená jediné... Problémy sú prakticky predprogramované! O Ozanovu firmu prejaví záujem finančný žralok Salim Kaya – nebezpečný muž, pre ktorého „Nie!“ nie je odpoveď...

Nepoučiteľnej Menekşe je do plaču, keď tým najhorším možným spôsobom zistí, ako dopadlo jej zlato, na ktoré tak dlho šetrila a potom ho nerozumne, zrejme v dočasnom pomätení zmyslov, zverila manželovi zaujatému vymýšľaním nového šibnutého vynálezu! Ozan sa počas „romantickej večere“ s Esrou správa totálne duchom neprítomne, ba až trápne. A keď Esra zistí prečo... Má po chlebe! No nie je jediný, v nemilosti sa raz-dva ocitnú i Yalçın, Eko a Musa. A tiež absolútne zaslúžene! Netrvá dlho a situácia sa všetkým zúčastneným vymkne z rúk, k pôvodnej štvorici nazúrených dám bojkotujúcich ich nehodné polovičky sa totiž pridajú v podstate všetky vydaté ženy široko-ďaleko. A verejné vyjednávanie oboch znepriatelených strán dopadne katastrofálne - nečudo, že ani jedna zo strán nie je s výsledkom spokojná.

Keď Elif, Zeynep a Esra pochopia, že zrejme chvíľu potrvá, kým dosiahnu, čo chceli, rozhodnú sa (hoci nie celkom jednohlasne) uštedriť manželom ďalšiu výchovnú lekciu, na ktorú len tak nezabudnú!

Sledujte v stredu, 2. novembra, o 21.40!

Galéria

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie