Láska, rozum, pomsta: 103. a 104. epizóda

Láska, rozum, pomsta: 103. a 104. epizóda

Až príliš akčná Esra sa rozhodne problém menom Salim Kaya vyriešiť sama, bez predošlého rozhovoru s Ozanom... A všetko pokazí!

Zümrüt (Günay Karacaoğlu) je odhodlaná získať si Nazıma (Şükrü Türen) stoj, čo stoj! No ak to znamená vyhrnúť si rukávy a vzdať sa aspoň na chvíľku svojich „bábätiek“... Má čo robiť, aby sa na päte neotočila a neušla! Ozan (İlhan Şen), Musa (Mehmet Yılmaz) a Ekrem (Mehmet Korhan Fırat) pochopia, že fatálne prestrelili a budú sa musieť poriadne obracať, aby si Esru (Burcu Özberk), Zeynep (Sevda Baş) a Elif (Ceren Koç) opäť získali – najneskôr vtedy, keď zistia, kde ich krásne, právom rozčertené polovičky zakotvili! Aj keď dievčatá len ťažko dokážu skryť, ako veľmi sa tešia z nečakaného príchodu svojich zákonitých, hoci sa veľmi snažia, sú rozhodnuté vyhrať nad nimi za každú cenu. Tento súboj skrátka nesmú prehrať! Menekşe (Zeynep Kankonde) sa naveľa-naveľa rozhodne vziať na milosť skormúteného Yalçına (Süleyman Atanısev), bez ktorého skrátka nedokáže žiť – rovnako ako on bez nej. Keď sa Esra a Ozan konečne prestanú pretvarovať a poriadne sa pohádajú, asi tak o dve sekundy ich úplne prevalcujú emócie. No ich zblíženie v tom najlepšom zruší nič netušiaca neskorá návšteva... Vlastne celá plejáda návštev! A hoci akýmsi zázrakom napokon predsa len všetko dopadne presne tak, ako má, niečo iné sa nepredstaviteľne pokašle. Malý Atlas (Emir Güler) sa totiž dostane do rúk nebezpečného Salima Kayu, ktorý sa neštíti ničoho, aby získal, čo chce! Po rozhovore s jednou z Nazımových dcér, ktorá jej dosť rázne a nelichotivo nastaví zrkadlo – a to jej ukáže, čo nikdy nechcela vidieť -, sa Zümrüt rozhodne obetovať vlastné šťastie pre šťastie iných. A nie, prekvapivo ešte nenastal súdny deň, ani peklo ešte nezamrzlo...!

Jediný, koho Ozan zasvätí do tajomstva týkajúceho sa únoscu jeho milovaného synčeka, je najlepší kamarát Musa. Nanešťastie, až príliš akčná Esra sa s horúcou hlavou rozhodne problém menom Salim Kaya vyriešiť sama, bez predošlého rozhovoru s ním... A všetko pokazí! Zümrüt robí všetko, aby sa Nazımovi zhnusila. Správa sa ako nevychovaná hrubiánka, zhadzuje seba, jeho i podnik, kam ju pozval. Naozaj sa veľmi snaží ho od seba odplašiť. Tak veľmi... Až sa jej to napokon podarí. Elif a Eko si uvedomia, že ich šanca presvedčiť sociálku, že budú dobrými adoptívnymi rodičmi sú prakticky nulové, ak sa kompetentní zoznámia s ich svojráznymi mamami. Chce to skrátka nejaký špeciálny plán... Veľmi, veľmi špeciálny plán. Esra má nápad, ako napraviť, čo pokazila. A hoci Ozan má nie úplne bezdôvodné pochybnosti, či to bude fungovať, keď polícia dá jej plánu zelenú, súhlasí, že jej pomôže.

Nanešťastie, Esrin plán totálne vybuchne - ako sa po všetkých prešľapoch z minulosti, ktoré sa skončili, ehm, povedzme, že neslávne, asi dalo čakať...

Sledujte vo štvrtok, 3. novembra, o 21.40!

Galéria

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie