Predstavujeme vám moderátorov a porotu novej série Let's Dance

Kompletná zostava celebritných súťažiacich novej série tanečnej šou Let's Dance je známa. Televízia Markíza v týchto dňoch potvrdila aj mená poroty a moderátorov. „Najúspešnejšia tanečná šou sa nezadržateľne blíži a s ňou sa vracia aj obľúbená zostava moderátorov a poroty, ktorá nás bude sprevádzať živými prenosmi. Diváci sa opäť môžu tešiť na moderátorov Viktora Vinczeho a Luciu Hlaváčkovú a obľúbených porotcov Tatianu Drexler, Adelu Vinczeovú a Jána Ďurovčíka,“ informuje. 

Galéria

​„Na Let's Dance sa veľmi teším. Som presvedčená, že aj tento rok nám prinesie nielen krásne tance, ale hlavne veľa zábavy, emócií a veľa nezabudnuteľných momentov,“ povedala Tatiana Drexler.

„Čaká nás opäť zaujímavý ročník. Zostava účinkujúcich je naozaj pestrá a myslím si, že sa máme na čo tešiť. Sám som zvedavý, ako to našim osobnostiam pôjde,“ hovorí Ján Ďurovčík.

Galéria

​„Na ďalší ročník sa teším ako na tradičných pár týždňov dobrej energie, ktorá pôjde z obrazovky. Lebo ju zažívame priamo na mieste. Verím, že sa to ako vždy na ľudí prenesie a trochu ich celý zážitok povznesie a zjemní. Všetci to aktuálne potrebujeme,“ hovorí Adela Vinczeová.

Tradičná je aj dvojica moderátorov. „Na Let's Dance sa veľmi teším, pretože sa opäť stretnem a budem pracovať s ľuďmi, ktorí mi prirástli k srdcu. Zoznámila som sa už aj s účinkujúcimi, zdá sa, že sme sa zišli aj teraz skvelá partia a diváci sa majú na čo tešiť. Som zvedavá, čo všetko si tvorcovia pripravili v rámci šou, niekedy je totiž program aj pre nás do poslednej chvíle obalený rúškom tajomstva,“ povedala Lucia Hlaváčková.

„Ďakujem Markíze a Pepemu Majeskému, že mi už tretíkrát dali príležitosť byť pri najväčšom televíznom projekte roka. Teším sa na Lucku, teším sa na nové páry, teším sa na kolegu zo spravodajstva a jeho vlasy. Tribulovská ofina sa ani cez čaču určite nepohne,” povedal Viktor Vincze. 

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie