Hviezdy z Dunaja v Let's Dance. Takto sexy ste ich ešte nikdy nevideli

V novej zostave známych osobností, ktoré budú súťažiť o titul tanečného kráľa či kráľovnej parketu v deviatej sérii šou Let's Dance, nechýbajú ani hviezdy seriálu Dunaj, k vašim službám. Petru Dubayovú a Jakuba Jablonského vnímate v kostýmoch prislúchajúcich ich postavám Evy a Dávida a tiež prispôsobených obdobiu, v ktorom sa dej seriálu odohráva. 

V civile zase chodia radi pohodlne oblečení. Málokedy ich však diváci môžu vidieť v takej sexy polohe, ako na najnovších fotografiách, ktoré sú dielom fotografa Braňa Šimončíka. 

Galéria

​Petre to s dlhými zopnutými vlasmi veľmi pristane. Pred objektívom jej to šlo ľahko a určite by sa nestratila ani vo svete fotomodelingu. Jakub je zase v bielom smokingu poriadny švihák a určite by vynikol aj v niektorej z bondoviek. 

Nielen im dvom to veľmi pristane. Na rande by ste si určite vybehli aj s Jurajom Lojom, Martinom Novákom, Jurajom Bačom, Jánom Ďuricom a Jánom Tribulom. 

​V trblietavých šatách zažiarila aj herečka Hana Gregorová, ktorá krásnym vzhľadom úplne popiera svoj vek. Nádherný pohľad je aj na speváčku Tinu v blonďavej parochni a, samozrejme, aj na Michaelu Kocianovú, ktorá je pred objektívom tou najväčšou profesionálkou.

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie