
Ak si myslel, že to zatají aj pred účinkujúcimi, bol na omyle.
Na naše srdiečka vo vile čakala ďalšia zaujímavá aktivita. Do rúk sa im dostali titulky článkov o nich samotných. Mená v názvoch však boli prelepené a ich úlohou bolo uhádnuť, o ktorom účinkujúcom je reč. Práve takto sa celá vila dozvedela o tom, že David má doma priateľku.
Táto informácia šokovala jeho fanúšikov pred niekoľkými dňami. Zdroj z Davidovho okolia totiž tvrdil, že sympatický mladík má doma v Prahe priateľku. Volá sa Rebeka a s Davidom sú spolu pol roka. Dokonca si tesne pred jeho odchodom na Love Island dali urobiť spoločné tetovanie. Teraz to však vyzerá tak, že Rebeka chce vzťah ukončiť, má totiž s Davidovým správaním vo vile problém.
„David nám túto informáciu zatajil a vzťah nepriznal, čím porušil pravidlá našej šou. Aký bude jeho ďalší osud, uvidia diváci v nasledujúcich epizódach,“ vyjadrilo sa PR oddelenie TV Markíza.
Davidovo tajomstvo tak vedia už všetci. Aká bola reakcia Natálie, s ktorou tvorí pár vo vile? A čo mu na to povedali ostatní? Sledujte video: