Dráma a slzy v Love Islande. Plakali aj muži

Dráma a slzy v Love Islande. Plakali aj muži

Pripomeňte si najdramatickejšie a najuplakanejšie momenty druhej série.

Druhá séria Love Islandu bola bohatá nielen na nové vzťahy, ale aj na slzy a drámu. Pozrite si tie najemotívnejšie momenty, ktoré vo vile ostrovania prežívali. Trápiť ste sa videli nielen Hanku či Natáliu, ale aj chalanov. Slzy neskrýval žiadny z nich a mohlo by sa zdať, že muži v Love Islande plakali túto sezónu viac než ženy.

TIP: Rozchod priamo pred kamerami. Dvojica svoj vzťah definitívne ukončila

David prvýkrát ukázal, že je žiarlivý

Sledujte rozhovor Radka s Natáliou a zábery po havajskej párty, kde to v jednej chvíli dosť vrelo. David má problém ľuďom veriť, no jeho žiarlivosť je podľa niektorých prehnaná. Radka dokonca konfrontoval.


Kryštof neznesie, že stráca Denisu

Keď do vily prišiel Radek a vybral si do páru Denisu, Kryštof bol celý bez seba. Niekoľko dní sa trápil a prehováral ju, aby s ním bola. Dokonca nechýbali ani vyhrážky na Radkovu adresu.

Hanka dala najavo záujem o Martina

Pozrite si osudovú situáciu v kúpeľni, vďaka ktorej si Martin ako nový bombshell vybral Hanku. Prišla za ním z vlastnej iniciatívy a evidentne sa jej nechcelo odísť. Martin si ju nakoniec vybral a Jakub sa po recouplingu totálne zrútil.

FOTO:  TV Markíza

Hanka robila v ohrození zúfalé veci

Keď si Jakuba vybrala bombshell Tamara, Hanka sa bála, že vypadne. Rozhodla sa konať strategicky, tak išla za Martinom s prosbou, aby si ju vybral a tvrdila mu, že sa jej páči. Martin to však prekukol a na rovinu jej povedal, ako to vníma on. Hanka si tým vo vile pokazila reputáciu a musela znášať následky.

Zbyněk Hanku nazval sviňou

Hanka si svojím konaním znepriatelila viacerých ľudí vo vile. Sledujte bonusové video, v ktorom sa sklamaný a znechutený Zbyněk zveruje Sabine. Podľa neho je Hanka sviňa. Vypočujete si všetko, čo mal na srdci a Sabininu reakciu.


Zbyňkova reakcia po vypadnutí Sáry bola drsná

Sára, ktorá na začiatku tvorila pár so Zbyňkom, vypadla po príchode sestier - bombshells. Zbyněk sa vtedy neudržal a pred všetkými povedal, čo si myslí. Jeho slová odštartovali ďalšie problémy vo vile. Sledujte video z najdramatickejšieho recouplingu, v ktorom sa plakalo a nechýbala ani ostrá kritika inej účastníčky.

FOTO:  TV Markíza

Sabina pristihla Zbyňka v posteli s Natáliou

Aj Sabina a Zbyněk museli riešiť vo vile nepríjemnosti. Malé nezhody medzi nimi vygradovali vtedy, keď Sabine prekážalo, že ju Zbyněk skritizoval pri hre na doktorov a ona od neho necítila podporu. Nepomohlo ani to, že ho našla s Natáliou v posteli, ako sa túlia a držia za ruky.

Nešťastná Sabina plakala nielen v spovednici

Sabina následne v spovednici plakala, lebo ju mrzí, ako veľmi je Zbyněk ovplyvnený Davidom a Natáliou. S tou sa Zbyněk dokonca túlil v posteli a nebolo to len raz. Pohodová Sabina to už prestala zvládať a priznala si, že jej to ubližuje. V spovednici dokonca plakala.

FOTO:  TV Markíza

Recoupling, ktorý najviac lomcoval nervami

Ďalší mimoriadne dramatický moment pri ohnisku vyvolal v účinkujúcich zmätok a niektorí si znova poplakali. Pozrite si video, na ktorom sú účastníci pripravení na najhoršie. S každou ďalšou správou niekto roní slzy a chytá sa za hlavu.

Sabina sa dozvedela o Zbyňkovej nevere

Je nepríjemné, ak sa jeden partner dozvie o tom druhom niečo šokujúce. To sa stalo v prípade Sabiny a Zbyňka, keď počas jednej z hier vyšlo najavo, že Zbyněk bol v minulosti neverný. Sabinu pravdivou odpoveďou totálne zaskočil.

Davidovu krízu riešila celá vila

David a Natálie si od začiatku veľmi rozumeli, no David mal istý čas obrovskú krízu. Natália si všimla, že sa s ním niečo deje, no celý deň sa s ňou odmietol rozprávať. Večer to už nevydržala a konfrontovala ho. Sledujte video, v ktorom si kráska aj poplakala. David vraj nevie, čo chce a Natália sa mu znechucuje. Hanka si dokonca myslí, že by chcel ísť domov. Tento problém riešila celá vila.

FOTO:  Markíza

Urazená Tina a sťažnosti na posteľové záležitosti

Jacob a Tina mali tiež nepríjemné momenty. Keď ju Jacob skritizoval, že sa vo vzťahu málo snaží a vypichol, čo by od nej ako od partnerky očakával, bol oheň na streche. Všetko to však bolo hrané, lebo Jacob si z nej mal v rámci hry len vystreliť. Tina to však zobrala až príliš vážne a urazila sa. Nasledovali rôzne výmeny názorov a padli aj obojstranné sťažnosti na to, ako to majú v posteli. Sledujte video:

FOTO:  TV Markíza

David zatajil frajerku

Veľká dráma nastala aj vtedy, keď sa prevalilo, že David prišiel do vily s neukončeným vzťahom. Sledujte reakciu Natálie aj ostatných vo vile:

FOTO:  Markíza

Hanka sa po prečítaní komentára zrútila

Ostrovania mali možnosť prečítať si niekoré z komentárov divákov a tie neboli len pozitívne. Jeden z nich však extrémne zabolel. Najťažšie to zniesla Hanka, ktorá sa usedavo rozplakala a smutno jej bolo ešte na ďalší deň.

Hanka sa v spovednici zverila, že na „hejty“ je už zvyknutá, keďže bola v súťaži miss a je influencerka. Správy, ktoré zvykla dostávať, neboli len priateľské či obdivné, ale aj hnusné a plné zloby. Dokonca sa jej vyhrážali, že ju zabijú.


Slzavé údolie po odchode Davida a Natálie

Odchod Davida a Natálie bol pre všetkých obrovským šokom. Najsmutnejší z toho boli Zbyněk a Kryštof, ktorí sa za slzy nehanbili a poriadne si poplakali. Zbyněk bol ako Davidov najlepší kamarát doslova zrútený a ako sám povedal, že „s Davidom akoby z vily odišiel aj kúsok jeho samotného“.

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie