• Relácie
  • Love Island
  • Najodvážnejšie radovánky v Love Islande. Sex pred všetkými a bez ostychu

Najodvážnejšie radovánky v Love Islande. Sex pred všetkými a bez ostychu

Najodvážnejšie radovánky v Love Islande. Sex pred všetkými a bez ostychu

Pozrite si to najpikantnejšie, čo páriky stvárali pred kamerami.

Love Island je šou o hľadaní lásky, no k láske patrí aj vášeň. A tá vo vile medzi dvojicami gradovala do takých rozmerov, že niektorí z nich sa neudržali. Pozrite si najodvážnejšie zábery, ktoré sa diali nielen pod perinou.

TIP: Po Love Islande na plastiku: Drsná fotka tesne po operácii

Ako prví sa odviazali Denisa a Kryštof. Svojím bozkávaním a inými aktivitami liezli ostatným na nervy, tak sa schovali do kúpeľne a zvyšok už musela vyriešiť cenzúra. Pozrite si video:

Kryštof a Denisa sa v spálni neovládli a emóciám nechali voľný priebeh. Po zhasnutí svetiel sa na posteli na seba vrhli a nedokázali sa od seba odlepiť. Ostatní súťažiaci vo vile boli svedkami ich radovánok a my vám prinášame exkluzívne video, ktoré ste v relácii nevideli.

Postupne aj ostatní odhadzovali zábrany a robili všetko, čo im napadlo. V niektorých posteliach sa vystriedali viacerí, v iných boli vidieť rytmické pohyby pod perinou a jedna kráska sa ukázala na chvíľu hore bez a potom aj dole...

Denisa s Kryštofom sa časom ešte viac rozvášnili a nenechali ostatných spať. To, čo sa začalo diať v noci, začalo byť pre ostatných neúnosné a ráno to riešili. Najmä Jacobovi a Jakubovi prišlo až neuveriteľné, čo niektoré dvojice v noci stvárajú. A Denisa s Kryštofom dokonca dvakrát po sebe.

Pozrite si, ako vyzerá pokus o spánok v miestnosti plnej nadržaných ľudí.TIP: Denisa a Kryštof v prevlekoch. Fanúšikovia ich nespoznali

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie