• Relácie
  • Love Island
  • Najromantickejšie momenty Love Islandu: Vyznania lásky a plány do budúcnosti

Najromantickejšie momenty Love Islandu: Vyznania lásky a plány do budúcnosti

Najromantickejšie momenty Love Islandu: Vyznania lásky a plány do budúcnosti

Pripomeňte si najkrajšie momenty Love Islandu. Ktorý pár už v šou hovoril o deťoch?

Love Island sa už skončil, no fanúšikovia môžu sledovať Love Island After. Tu uvidia, ako sa párom darí v reálnom živote. V druhej sérii vzniklo veľa vzťahov a hoci nie každý z nich pokračuje, vo vile to vyzeralo na nádejnú budúcnosť.

Pripomeňte si najromantickejšie chvíle dvojíc, v ktorých si prvýkrát vyznali lásku, bavili sa o spoločnom sťahovaní, o stretnutiach s rodinami či dokonca o deťoch.

TIP: Drsná fotka z nemocnice. Takto vyzerá tesne po plastike

Kryštof s Denisou sa zbližovali nielen pod perinou, ale aj v rozhovoroch. V tejto debate prvýkrát riešili vážnu tému budúcnosti. Sledujte, čo si spoločne naplánovali vo vile.TIP: Zbyňkova ex vo videoklipe: Bozkáva sa s novým frajerom!

Davidovo písne strážené tajomstvo o frajerke Rebeke vyplávalo na povrch aj vo vile, kde sa to o ňom všetci dozvedeli prostredníctvom jednej z hier. Natálie rozhodne nebola nadšená a chcela vysvetlenie. David na druhý deň išiel za Natáliou a žehlil, čo sa dalo. Dokonca jej viackrát povedal „Miluji tě“. Pozrite sa, ako na emotívne vyznanie lásky zareagovala Natália.

FOTO:  TV Markíza

Vzťah Zbyňka a Sabiny sa vo vile posunul na vyššiu úroveň. Stalo sa to, čo sa dalo už dlhšie očakávať. Zbyněk aj Sabina po dôležitom rozhovore sršali spokojnosťou a fešák celú situáciu okomentoval aj v spovednici. Takého roztopeného ste ho ešte nevideli!Martin ako jeden z najstarších účastníkov vo vile našiel spriaznenú polovičku v Lucii. Tiež sa priznal, že už sa nebráni otcovstvu, veď vek na to má. Ani Lucia sa tejto téme nebránila.


Jednou z najromantickejších chvíľ Sabiny a Zbyňka bolo rande, na ktorom Sabina Zbyňkovi povedala, že ho miluje.

Do finále druhej série to dotiahli tri šťastné páry. Pozrite si najsilnejšie momenty víťazov Denisy a Kryštofa. Zbyněk a Sabina toho vo vile tiež veľa prežili, Martin s Luciou zasa dostali druhú šancu na lásku. Takýto bol vývoj najobľúbenejších dvojíc v Love Islande:

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie