Fanúšikovia ich túžia vidieť spolu. Tvoria Sára a Fábio pár?

Fanúšikovia ich túžia vidieť spolu. Tvoria Sára a Fábio pár?

Blízki si začali byť až po odchode z vily. Teraz povedali, ako to medzi nimi je.

Sára a Štefan alias Fábio patria k tým, ktorí vo vile síce mali vzťah, no ten trval veľmi krátko. Sára tvorila od začiatku pár so Zbyňkom, no príchodom Sabiny sa všetko zmenilo a Zbyněk si vybral novú bombshell.

Fábio bol najprv s Denisou, no rýchlo si našiel cestu s sexy blondínke Naty. Napriek tomu, že všetko vyzeralo idylicky, po návrate domov spolu nezostali. Fábio sa k ich vzťahu aj dosť jasne vyjadril vo videu.

TIP: Rozchod priamo pred kamerami. Dvojica svoj vzťah definitívne ukončila

Práve títo dvaja, Sára a Fábio, ktorí k sebe vo vile nemali až tak blízko, si našli k sebe cestu po konci šou. Dvojica spolu trávi čas a náklonnosť bolo vidieť aj v epizóde Love Island After. Fábio otvorene priznal, že by so sárou veľmi rád tríávil viac času.

A odkedy sa Sára s Fábiom začali spolu objavovať aj na verejnosti, ich fanúšikovia si neprajú nič iné, než aby boli spolu. Vo vianočnej časti After sa vyjadrili k tomu, ako to medzi nimi vlastne je. Sledujte video:


TIP: Z Love Islandu do nemocnice. Drsná fotka tesne po plastike

Osudy účastníkov Love Islandu môžete sledovať aj po šou. Love Island After zmapoval, ako sa majú dnes. Už teraz ho nájdete na Voyo.

Galéria

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie