• Relácie
  • Love Island
  • Rozchod priamo pred kamerami. Dvojica svoj vzťah definitívne ukončila

Rozchod priamo pred kamerami. Dvojica svoj vzťah definitívne ukončila

Rozchod priamo pred kamerami. Dvojica svoj vzťah definitívne ukončila

Napriek úsmevu bolo vidieť, že ho to mrzí. Vzťahu totiž dával šancu.

V Love Islande malo veľa ľudí šťastie v láske, no boli tu aj takí, ktorým sa to napriek snahe nepodarilo. Či už vypadnutá Lia, Tamara, kominár Dejv alebo fitnes tréner Radek, nie každý si tu našiel polovičku.

A práve Radek spočiatku zaujal dievčatá atraktívnym výzorom, no jeho pokojná povaha bola preňho skôr prekážkou ako plusom. Bol vnímaný ako „až príliš dobrý“, takže nakoniec vypadol a skončil nezadaný.

TIP: Drsná fotka z nemocnice. Takto vyzerá tesne po plastike

Vo vile sa spoznával s Denisou, ktorá ho rýchlo vymenila naspäť za Kryštofa. Skúšal to aj s oboma Sárami, no nevyšlo to ani s jednou z nich. Práve s blondínkou Sárou to najprv vyzeralo nádejne, aj tam sa však rýchlo ukázalo, že boli skôr kamarátmi. Svoj vzťah nechali po šou otvorený, no počas nakrúcania Love Island After to Sára už chcela uzavrieť.

Pozrite si rozhovor, ktorý pre ani jedného z nich určite nebol príjemný. Radek to zvládol s úsmevom, no emócie by sa dali krájať.


TIP: Zbyněk a Sabina opäť spolu. Prehovorila o tom, z čoho cítila tlak

Osudy účastníkov Love Islandu môžete sledovať aj po šou. Love Island After zmapoval, ako sa majú dnes. Už teraz ho nájdete na Voyo.

Galéria

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie