Rok po Love Islande bude svadba: Kráska priznala, že je vydesená

Rok po Love Islande bude svadba: Kráska priznala, že je vydesená

Vzťah nabral rýchly spád.

Druhá séria Love Islandu bola čo sa týka počtu párikov naozaj úspešná. Z vily odišlo niekoľko šťastných dvojíc a hoci sa po šou rozišli dva páry, ostatným to zatiaľ klape. Najčerstvejšou rozídenou dvojicou sú Zbyněk a Sabina, ktorých koniec zapríčinila žiarlivosť.

Natálie s Davidom však takýto problém rozhodne nemajú. Práve naopak, po návrate z Kanárskych ostrovov začali spolu bývať a sú nonstop spolu. Dokonca spolu už pobudli aj v nemocnici.

TIP: Rozchod priamo pred kamerami. Dvojica svoj vzťah definitívne ukončila

Vo vianočnej časti Love Island After sa stretli všetci ostrovania, aby oslávili sviatky, ozdobili stromček, zabavili sa a porozprávali. Dievčenská debata odhalila viacero zaujímavostí, napríklad to, že jedna z dievčat by sa pokojne vydala za Martina. Nebola to ale Lucia, ale iná Slovenka.

Ak chcete vedieť, ktorá kráska by sa bola ochotná vydať za sexy Martina, sledujte video. Nebude chýbať ani zaskočená Natálie, ktorá sa dozvie, že budúci rok bude zrejme svadba. A jej reakcia nebola taká radostná, ako by ste čakali.

FOTO:  TV Markíza

TIP: a

Osudy účastníkov Love Islandu môžete sledovať aj po šou. Love Island After zmapoval, ako sa majú dnes. Už teraz ho nájdete na Voyo.

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie