Zamilovaná dvojica z Love Islandu. Veľký krok v ich vzťahu!

Zamilovaná dvojica z Love Islandu. Veľký krok v ich vzťahu!

Hanka a Jakub posunuli svoj vzťah o ďalší level.

Finále šou Love Island im uniklo veľmi tesne, no aj tak môžu povedať, že neodišli naprázdno. Dvojica Hanka Dědková a Jakub Vitek sú skutočne zamilovaní a pár už tvoria niekoľko mesiacov. Spočiatku sa báli, čo s ich vzťahom narobí vzdialenosť medzi nimi, ale obaja sú dôkazom, že keď človek niečo chce, tak preto urobí všetko. Po cestovaní medzi Českom a Slovenskom prišlo na rad sťahovanie. 

Galéria

​Jakub a Hanka sa rozhodli posunúť ich vzťah na ďalšiu úroveň. Kto sa ku komu nasťahuje? Jakub viac prezradil pre portál extra.cz. Snažíme sa ten časový harmonogram nastaviť tak, aby to vyhovovalo obom. Niekedy sme v Ostrave u Hanky, niekedy v Bratislave. Inokedy zase ideme do Prahy, povedal a prezradil teda, že to bude práve Hanka, ktorá sa presťahuje na mesiac alebo dva do hlavného mesta Slovenska. 

Fešák z Love Islandu však dodal, že ak sa mu bude dariť v súťaži krásy, tak sa obaja zrejme presťahujú do Prahy. V júni sa Jakub zúčastní na svetovom finále Mister Supranational v Poľsku, kam ho vybrala šéfka Miss Czech Republic Taťána Makarenko. 

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie