• Relácie
  • Love Island
  • V Love Islande si ju obľúbili aj pre prirodzenosť. Teraz si nechala urobiť prsia

V Love Islande si ju obľúbili aj pre prirodzenosť. Teraz si nechala urobiť prsia

Je pripravená aj na nenávistné komentáre od ľudí.

Denisa Valová bola divákom a fanúšikom šou Love Island sympatická nielen pre pohodovú a milú povahu, ale páčila sa im aj pre jej prirodzený vzhľad. Víťazka tretej série sa však rozhodla pre vylepšenie. Nechala si zväčšiť prsia. Pre našich kolegov z nova.cz prezradila, prečo to urobila, ako sa cíti a čo na to hovorí jej partner Kryštof.

"Cítim sa dobre. Hneď po tej operácii som síce bola unavená z narkózy, pretože mi z nej býva zle. Ale dostala som lieky na bolesť, takže je to dnes oveľa lepšie," povedala Denisa. Priznala, že po nových prsiach túžila už dávno, ale nemala na ne financie. Dnes sa môže pochváliť veľkosťou C. 

Galéria

"Pravdupovediac som si to na Denče nevedel predstaviť, ale veľmi sa teším Zatiaľ to nie je úplne zahojené, tak dúfam, že nebudú žiadne komplikácie," zveril sa jej priateľ Kryštof, ktorý sa o Denisu ukážkovo stará. Jeho priateľka dodala, že si kvôli nej zmenil program, aby sa mohol o ňu postarať. 

​Prihlás sa do šou Love Island a aj ty nájdi svoju lásku! 

Je ale víťazka Love Islandu pripravená na hejty od ľudí? "Myslím si, že som bola verejnosťou vnímaná tak, že si ľudia cenili toho, aká som prirodzená. Ale presunulo sa to do takého extrému, že keď som zverejnila, že pôjdem na operáciu, tak sa objavili hejty," priznala Denisa. 

Denisa Valová podstúpila zväčšenie prsníkov
Denisa Valová podstúpila zväčšenie prsníkov  |  FOTO:  TV NOVA/ Archiv Denisy Valovej

"Toto je opačný extrém a je v pohode na sebe niečo zmeniť, keď to človek chce. Ľudia by nemali ostatných súdiť a hovoriť, že nie sú normálni, keď si chcú urobiť nové prsia. Myslím, že to o osobnosti nič nevypovedá," hodnotí niektoré reakcie fanúšikov Denisa. 

Denisa a Kryštof sa do seba v Love Islande úprimne zamilovali. Po čase bola ich túžba po sebe tak silná, že to už dvojica nevydržala a ako jediný pár si užili spolu v kúpeľni, čo neuniklo ani kamerám. 

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie