• Relácie
  • Love Island
  • Víťazi Love Islandu: S výhrou majú jasné plány, Majku jedna žena sklamala

Víťazi Love Islandu: S výhrou majú jasné plány, Majku jedna žena sklamala

Víťazi Love Islandu: S výhrou majú jasné plány, Majku jedna žena sklamala

Kto ich v šou najviac sklamal?

Najskôr to vyzeralo tak, že ich pár náročné skúšky šou nevydržal. Ten, ktorý to spôsobil, však svoj omyl veľmi rýchlo oľutoval a fanúšikovia sa následne postarali o to, aby ho mohol napraviť. Podarilo sa im nielen to, ale aj presvedčiť divákov, že práve oni si zaslúžia celú šou vyhrať.

​Víťazi tretej série Love Island Česko & Slovensko Majka a Chris vytvorili pár hneď po príchode do vily a okamžite sa stali jednou z najobľúbenejších dvojíc šou. Diváci im priali od začiatku a stáli pri nich aj vo chvíli, keď ich cestu skomplikovala Casa Amor.

Verili, že šou dokážu vyhrať? A ktorý pár má podľa víťazov najväčšie šance na pokračovanie lásky aj mimo vily? A kto Majku sklamal? 

„Myslím si, že vo vile sme boli veľmi dobré kamošky, vždy som sa jej zverila, myslím si, že aj ona mne a boli sme si dosť blízke. Preto ma veľmi prekvapilo, že keď z vily odišla, tak o mne začala hovoriť veci, o ktorých sme sa tam vlastne ani nikdy nerozprávali,“ zhodnotila víťazka Love Islandu

S Majkou a Chrisom sme sa stretli v bratislavskej kaviarni Cafe Urban. Pozrite si rozhovor, v ktorom nám prezradili i to, čo plánujú urobiť s výhrou a s kým oslávia Vianoce.

Galéria

Sledujte Love Island After na Voyo.

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie