Hviezda Love Islandu prekvapila: Spieva v muzikáli!

Hviezda Love Islandu prekvapila: Spieva v muzikáli!

Fanúšikovia sú nadšení.

V šou o láske sa až do finále nedostala, no nijako ju to nezastavilo v tom, aby si žila svoj život snov. Hviezda prvej série Love Islandu Tereza Lojkásková, ktorá je pre fanúšikov známejšia ako Tess, najnovšie spieva a tancuje v muzikáli.

Tess je profesionálna tanečnica, a preto fanúšikov tancovanie vôbec neprekvapilo. O exsrdiečku však vôbec netušili, že vie aj krásne spievať.

​„Máme za sebou premiéru muzikálu Sladké mámení. Ďakujeme za krásne ohlasy a hádam sa zabávate aspoň prinajmenšom tak ako my,“ napísala hviezda reality šou na sociálnej sieti. Priložila niekoľko fotografií z predstavenia a krásne ohlasy okamžite zaplavili aj jej príspevok.

Tereza sa v júni minulého roka hrdo pochválila štátnicami a už v decembri sa fanúšikovia tešili, keď sa prezradilo, že Tess má po svojom boku nového muža, českého moderátora a stand-up komika Petra Crhu. V júni tohto roka s nadšením oznámila, že si nechala zväčšiť poprsie, čo vtedy označila za „určitý risk, za ktorý som však teraz veľmi vďačná“ a hrdo dodala, že krajšie prsia nevidela. Tess evidentne prežíva mimoriadne spokojné obdobie.

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Tess Lojkásková (@tess.lojkaskova)

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie