Hviezdy Love Islandu ako malé deti. Lua prezrádzajú povestné oči

Hviezdy Love Islandu ako malé deti. Lua prezrádzajú povestné oči

Kto sa zmenil najviac?

Fotografie vznikli v čase, keď ešte zďaleka netušili, že sa raz všetci stretnú na jednom mieste a vďaka reality šou ich spozná celé Slovensko aj Česko. Jediné, čo ich vtedy zrejme zaujímalo bolo, s akými hračkami a s koľkými kamarátmi sa zahrajú. Na hry si zaspomínali spoločne aj po rokoch, v Love Islande si ich užili dosýta.

Hviezdy Love Islandu sa po boku mnohých ďalších tvárí Markízy rozhodli podporiť Deň s Nadáciou Markíza, ktorý sa tento rok uskutoční už 7. decembra. Keďže tentoraz bude pomoc venovaná deťom, ktoré to potrebujú, známe tváre sa rozhodli upriamiť pozornosť na zbierku zverejňovaním fotografií z detstva.

K výnimočnej výzve sa pridali aj víťazi tretej série Love Islandu Majka a Chris a pripojili sa k nim Lu, Claude i Adam. Spoznávate tváre zamilovanej šou aj v detskom vydaní?

Galéria

​Zbierka z Dňa Nadácie Markíza tento rok poputuje Detskému a adolescentnému oddeleniu Psychiatrickej kliniky JLF UK a Univerzitnej Nemocnice Martin na dobudovanie detského psychiatrického stacionára.

Ako môžete pomôcť?

Podporiť deti s duševnými problémami a zanechať tak odtlačok na ich ceste k uzdraveniu môžete aj vy. Od teraz až do 7. decembra počas celého dňa do polnoci sa do zbierky môžete zapojiť prostredníctvom:

SMS zaslanej v tvare:

DMS (medzera) NADACIAMARKIZA na číslo 877 (v sieti všetkých operátorov, pričom cena jednej SMS je 5 eur). Zbierka je registrovaná MV SR a realizovaná prostredníctvom DMS systému, ktorý spravuje Fórum donorov.

Ľubovoľným finančným príspevkom priamo na číslo účtu verejnej zbierky:

SK57 1111 0000 0003 3322 2023

Ďakujeme, že s nami pomáhate tým, ktorí si sami pomôcť nedokážu. Spoločne dokážeme viac!

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie