Meryem: 87. a 88. epizóda

Meryem: 87. a 88. epizóda

Derin je rozhodnutá zabrániť svadbe Savaşa a Meryem za každú cenu! No zrejme sa bude musieť zaradiť, pretože... Je tu ešte aj Oktay.

Slaboch Oktay (Cemal Toktaş) si všetku zlosť a nahromadenú frustráciu vybije na Savaşovi (Furkan Andiç), ktorého nezabije len a len preto, lebo ho chce prinútiť urobiť niečo vskutku absurdné – aby mu takpovediac naservíroval Meryem (Ayça Ayşin Turan) na striebornom podnose! Nebyť Güçlüho (Kenan Acar), nešťastná a zlomená Burcu (Serenay Aktaş) by Kaana (Mert Altınışık), ktorý ju pripravil o všetko, zrejme v afekte zastrelila. Keď Oktay namieri zbraň na Savaşovu hlavu a Derin (Açelya Topaloğlu) na Meryeminu, zdá sa, že príbeh jej a Savaşovej lásky je definitívne spečatený... Ertan (Necmi Yapıcı) si vďaka Yurdalovi (Uğur Çavuşoğlu) spomenie na niečo dôležité, možno dokonca kľúčové!

Galéria

Beliz (Bestemsu Özdemir) opäť dokáže, že ju neradno podceňovať – a že, aj keď to tak možno nie vždy vyzeralo, stojí na správnej strane. Suzan Şahika (İpek Tenolcay), ktorej čas na tomto svete sa pomaly, ale isto kráti, oľutuje svoje hriechy a požiada svoju chránenkyňu Yasmin (Kübra Benlioğlu) o odpustenie. Aj keď sa mu do toho veľmi nechce, Yurdal s ťažkým srdcom urobí, čo musí – povie Naz (Özge Özacar), na čo zatiaľ nik iný nemal odvahu...

Nešťastná Burcu sa, aj keď jej to láme srdce, pokúsi urobiť správnu vec a opäť od seba Güçlüho odohnať. Našťastie neúspešne.

Savaş sa zo všetkých síl snaží utešiť zdrvenú Naz, no je to veľmi, veľmi ťažké – jej veľké láskavé srdce je naplnené žiaľom a výčitkami až po okraj, nedokáže prestať plakať... Güçlü konečne dá Burcu prsteň, ktorý tak dlho nosí so sebou – a jej reakcia mu vyrazí dych. V tom najlepšom slova zmysle! Tülin (Sema Öztürk) je úprimne dojatá, keď ju Savaş krátko pred raňajkami požiada o niečo veľmi dôležité. Uvoľnená atmosféra plná nehy a lásky ale razom nepríjemne zhustne, keď sa dostaví naozaj nečakaný člen rodiny...

Galéria

Ubolená Suzan Şahika, ktorej čas na zemi sa neodvratne chýli ku koncu, si robí obrovské starosti o svoju problémovú dcéru – Derin je totiž stále rovnako posadnutá Savaşom ako predtým a rozhodnutá zabrániť jeho svadbe s Meryem za každú cenu! No zrejme sa bude musieť zaradiť, pretože... Je tu ešte aj Oktay.

Úbohá, úbohá Beliz urobí osudovú chybu, keď hneď nevyužije jedinečnú šancu pomstiť Berkovu (Serhan Onat) smrť. Oktayovi sa tak naskytne príležitosť, v ktorú už ani nedúfal!

Sledujte vo štvrtok, 9. novembra, o 10.25!

Nenechajte si ujsť ani českú komédiu Za vším hledej ženu - v sobotu, 11. novembra, o 20.30, na Doma!

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie