Meryem: 89. a 90. epizóda

Meryem: 89. a 90. epizóda

Derin sa matkinu blížiacu sa smrť snaží vytesniť rovnako ako to, že Savaş miluje Meryem, aj keby sa od jedu rozliala na kolomaž!

Pre Savaşa (Furkan Andiç) a Meryem (Ayça Ayşin Turan) vôbec nie je ľahké hovoriť o dieťatku, ktoré si obaja tak veľmi prajú – pretože priviesť ho do sveta plného neuveriteľnej zloby a krutosti, ktorá ich oboch príšerne doráňala, im naháňa husiu kožu a spôsobuje vrásky na srdci... Oktay (Cemal Toktaş) síce naozaj nevie, čo jeho niekdajší komplic Ertan (Necmi Yapıcı) sleduje svojou nečakanou návštevou v jeho cele, no cíti v kostiach, že to neveští nič dobré. Nešťastná Naz (Özge Özacar) je nahnevaná na celý svet, no najviac na otca (Uğur Çavuşoğlu) a sestru (Kübra Benlioğlu), o ktorej existencii nemala ani najmenšie tušenie. Ešteže je tu Meryem...

Galéria

Oktay má zvláštnu vlastnosť – alebo, ak chcete, nadanie – prebúdzať v ľuďoch to najhoršie. A ani Burcu (Serenay Aktaş) nie je výnimka. Správa o tom, čo sa stalo Beliz (Bestemsu Özdemir), už i tak dosť vykoľajenú Meryem ešte viac rozhodí. Malou útechou jej je aspoň Savaşova veľkorysosť... Yurdal si uvedomí, aj keď to zrejme len sotvakto z jeho najbližších vníma rovnako, že Yasmin je možno jeho jedinou šancou na pokánie a spásu. Güçlü (Kenan Acar) sa konečne dočká zaslúženej odmeny za vytrvalý boj o svoju lásku, z ktorej je aj dnes jeleň - rovnako ako v deň, keď sa zoznámili.

Žiadne mreže sveta nedokážu zadržať ani besniace živly, ani samotného diabla. A Oktay, žiaľ... Spadá pod obe tieto kategórie!

Yurdal a Rıza (Sonat Dursun) si chvíľku vzájomne dodávajú odvahu, než sa ten starší a vplyvnejší z nich napokon odhodlá vstúpiť do „jamy levovej“ – čeliť hnevu a výčitkám sklamanej Naz a tehotnej Tülin (Sema Öztürk), ktorá je (nielen) kvôli hormónom vskutku nevypočítateľná. Spoločná večera Savaşa, Meryem, Güçlüho a Burcu sa nesie v prekvapivo uvoľnenom duchu. Ťažko povedať, koho Tülinino nečakané rozhodnutie viac zaskočí – či Yurdala, Yasmin alebo Naz...? No tak či onak, nepripúšťa žiadnu diskusiu!

Galéria

Zdravotný stav Suzan Şahiky (İpek Tenolcay) sa stále zhoršuje, no Derin (Açelya Topaloğlu) si odmieta čo i len pripustiť, že tu už onedlho nebude. Vlastne sa túto informáciu snaží vytesniť rovnako ako to, že muž, ktorým je posadnutá, miluje inú ženu a chce s ňou spojiť svoj osud, aj keby sa od jedu rozliala na kolomaž! Güçlü si po prvý raz uvedomí, ako veľmi jeho láska trpí pre boľavé prianie, ktoré sa nikdy nenaplní... Keď sa mu Rıza nie celkom dobrovoľne prizná, že je už dlhšie zaľúbený do slečny, ktorú tiež veľmi dobre pozná, pobavený Yurdal mu sľúbi, že spolu pôjdu na pytačky.

Aj keď sa to spočiatku zdalo nemožné, diabolskému Oktayovi sa napokon podarí ujsť spoza mreží. No zmiznúť z krajiny sa ani len nepokúsi, pretože stále chce to isté... Meryem.

Sledujte v piatok, 10. novembra, o 10.40!

Nenechajte si ujsť ani českú komédiu Za vším hledej ženu - v sobotu, 11. novembra, o 20.30, na Doma!

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie