Meryem: 91. a 92. epizóda

Meryem: 91. a 92. epizóda

Aj keď ju Ertan vcelku chápe, Belizino skalopevné presvedčenie, že Oktay stále žije, považuje za absurdné.

Kaan (Mert Altınışık) už síce nemal v pláne pomáhať Oktayovi (Cemal Toktaş), pretože má vlastných problémov viac ako dosť, no nové okolnosti ho prinútia jeho predsavzatie zmeniť. Rıza (Sonat Dursun) pomôže Yurdalovi (Uğur Çavuşoğlu) dostať sa v prestrojení do nemocnice, aby mohol byť spolu so svojou rodinou a s jej najnovším členom, ktorý pre jeho záchranu riskoval vlastný život – s Yasmin (Kübra Benlioğlu). Güçlü (Kenan Acar) nevie, o koho má väčší strach – či o Burcu (Serenay Aktaş), ktorú práve odvolali k prípadu, alebo o Savaşa (Furkan Andiç), aby nespravil nejakú hlúposť...?

Galéria

Derin (Açelya Topaloğlu) prezieravo predstiera bezvedomie, aby prekabátila Oktaya. Aj keď jej podarený exmanžel robí všetko pre to, aby nikdy nespoznala celú škaredú pravdu o ňom a jeho hriechoch, Burcu sa ju napokon predsa len dozvie – od toho najmenej pravdepodobného človeka v Istanbule, ba v celom celučičkom Turecku! Len čo sa za Oktayom zabuchnú dvere, Derin začne horúčkovito konať...

Netrvá dlho a informácia o tom, čo hrozí Savaşovi, sa dostane až k Meryem (Ayça Ayşin Turan). Nečudo, že je po celý čas ako na ihlách – obzvlášť, keď nikomu nemôže povedať, čo sa deje! Teda, niekomu predsa... Beliz (Bestemsu Özdemir).

Meryem má konečne opäť dôvod sa usmievať – ten zo všetkých najkrajší... Savaş chystá pre svoju lásku obrovské prekvapenie, do ktorého je zasvätených len zopár najbližších priateľov. Güçlü a Burcu, samozrejme. Naz (Özge Özacar) a Tülin (Sema Öztürk) majú veľmi čudný pocit, keď sa po dlhom čase opäť chystajú prekročiť brány niekdajšieho sídla Sargunovcov. No pozvala ich Yasmin, ktorá je už v podstate neodmysliteľným členom rodiny, a tak niet cesty späť... Našťastie!

Galéria

Aj keď ju Ertan (Necmi Yapıcı) vcelku chápe, Belizino skalopevné presvedčenie, že Oktay stále žije, považuje za absurdné. Naz a Savaş vymyslia, ako Yasmininu dojemnú ponuku odmietnuť, a zároveň ju predsa istým spôsobom prijať. Beliz vždy bola veľmi bystrá, a tak jej stačí len pár informácií a rýchlo si dá dve a dve dokopy! Derin nechce nikoho zaťažovať svojimi problémami, a tak sa s najboľavejšou stratou v živote snaží hrdinsky vyrovnať úplne sama...

Güçlü sa nechá uniesť svojimi citmi k Burcu a požiada ju, aby sa k nemu nasťahovala. Jej odpoveď ho poriadne zaskočí! Zdrvená Derin nedokáže prekročiť svoj tieň, no tentoraz... Je tu, našťastie, niekto, kto to urobí za ňu.

Sledujte v pondelok, 13. novembra, o 10.30!

Nenechajte si ujsť ani Dve tváre Istanbulu - od stredy, 15. novembra, o 10.50, vždy v pondelok až piatok na Doma!

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie