• Relácie
  • Na nože
  • Žemľa nasiaknutá krvou, plesnivá mrkva: Veď ty sa zahrávaš s ľudským zdravím!

Žemľa nasiaknutá krvou, plesnivá mrkva: Veď ty sa zahrávaš s ľudským zdravím!

Zo skladu potravín si normálne spravili fajčiareň.

Ďalším cieľom šéfkuchára Martina Nováka v šou Na nože bude tentoraz reštaurácia Novohrad v Lučenci. Zavolala ho tam Martina, ktorej manžel Ján je kuchárom a zároveň šéfom celého podniku. Lenže prevádzka sa borí v problémoch, nie sú na tom dobre finančne, navyše Jano je príliš mäkký na zamestnancov a tí nemajú pred ním žiaden rešpekt. Martin hneď po príchode do reštaurácie tuší, že ho nečaká ľahká úloha. A to ešte zatiaľ netušil, aké prekvapenie ho čaká v zázemí kuchyne!

​V sklade zistil šokujúcu vec, že kuchári si z priestoru, kde sú uložené potraviny, urobili fajčiareň. Ak by toto videli z hygieny, tak reštauráciu okamžite zatvoria. A to nebolo všetko, v regáli objavil plesnivú mrkvu a po otvorení mraziacich boxov neveril vlastným očiam. Okamžite nechal zavolať Jana a poriadne mu vyčistil žalúdok. Väčšinu vreciek našiel otvorených, na sebe boli nahádzané mäso aj zelenina, dokonca objavil aj zmrazený tvaroh. Vrcholom bola žemľa nasiaknutá krvou! Takto to skrátka nie je v poriadku a majiteľ sa podľa Martina zahráva s ľudským zdravím.

Viac uvidíte v premiérovej epizóde Na nože v stredu 15. marca o 20.30 h na Markíze. Ak ste ešte nestihli aktuálnu časť, môžete si ju pozrieť rovno tu.

Celá epizóda na Voyo

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie