• Relácie
  • Na nože
  • Z reštaurácie odchádzal so zmiešanými pocitmi: Nové pravidlá vydržali iba týždeň!

Z reštaurácie odchádzal so zmiešanými pocitmi: Nové pravidlá vydržali iba týždeň!

Z reštaurácie odchádzal so zmiešanými pocitmi: Nové pravidlá vydržali iba týždeň!

Martin nebol veľmi presvedčený, že podnik Novohrad sa vyberie správnou cestou.

Galéria

​Šou na Nože má za sebou ďalšiu misiu. Šéfkuchár Martin Novák tentoraz podal pomocnú ruku reštaurácii Novohrad v Lučenci. A nebolo to vôbec jednoduché, Martin sa miestami nevedel pohnúť z miesta, párkrát mal nutkanie zbaliť sa a odísť, dokonca musel reštauráciu aj zatvoriť, ale nakoniec vytrval až do konca. Napriek komplikáciám dopadol veľký večer dobre a majiteľ Jano mohol byť spokojný aj s výškou tržby. No Martin odchádzal z Lučenca so zmiešanými pocitmi.

​Nebol úplne presvedčený, že práve táto prevádzka sa vyberie správnym smerom. Možno mal správny pocit, pretože nové pravidlá, ktoré Martin nastavil ohľadom konceptu „Zjedz, koľko vládzeš“, vydržali iba týždeň. Jano sa vrátil k starému systému a iba mierne zdvihol cenu. Ale niektoré pravidlá ponechal v platnosti - v kuchyni platí absolútny zákaz fajčenia a personál pracuje v rovnošatách. Ako sa im darí momentálne, určite pôjdeme zistiť!

Ďalšiu premiérovú epizódu Na nože uvidíte v stredu 22. marca o 20.30 h na Markíze, ak ste ešte nestihli aktuálnu časť, môžete si ju pozrieť priamo tu.

Celá epizóda na Voyo

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie