• Relácie
  • Na nože
  • Toto sme tu ešte nemali: Martin požiadal hostí, aby odišli a zavrel reštauráciu!

Toto sme tu ešte nemali: Martin požiadal hostí, aby odišli a zavrel reštauráciu!

Bola to vraj najnepríjemnejšia vec, aká sa mu za dvadsať rokov stala.

Šéfkuchár Martin Novák sa pokúša postaviť na nohy ďalšiu reštauráciu v problémoch. Lenže v Lučenci narazil na také veci, aké asi ešte počas svojej dlhej kariéry v gastro biznise nežil. Jano, majiteľ a hlavný kuchár podniku Novohrad, nedokáže skrotiť vlastný personál, v skladoch má neporiadok, dokonca sa tam fajčí, kuchyňa je špinavá, všade sa váľajú smradľavé handry, no Martin si doslova posvietil ešte na ďalšiu vec - hygienu na sociálnych zariadeniach. A to, čo zistil, ho poriadne šokovalo!

​Pomocou UV lampy uvidel presne to, čo nechcel. Toalety boli poriadne znečistené a hrozný výsledok kontroly ukázal aj Janovi. Keď si zrátal všetky negatíva, na ktoré v kuchyni a zázemí reštaurácie narazil, vyšiel mu katastrofálny výsledok. Následne došlo k situácii, akú sme v šou Na nože ešte doteraz nezažili - Martin sa rozhodol prevádzku zatvoriť! Hosťom sa ospravedlnil, požiadal ich, aby dojedli a odišli, za jedlá platiť nemuseli. Reštauráciu jednoducho treba vyčistiť a vydezinfikovať. Podľa Martina to bola vraj najnepríjemnejšia vec, aká sa mu za 20 rokov stala...

Viac uvidíte v premiérovej epizóde Na nože o 20.30 h na Markíze. Ak ste ešte nestihli aktuálnu časť, môžete si ju pozrieť rovno tu.

Celá epizóda na Voyo

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie