• Relácie
  • Na nože
  • Tajná návšteva ďalšej reštaurácie z Na nože. Prekvapili novinkami

Tajná návšteva ďalšej reštaurácie z Na nože. Prekvapili novinkami

Tajná návšteva ďalšej reštaurácie z Na nože. Prekvapili novinkami

Ako sa Štefanovi a Mirke darí v súčasnosti a čo sme si objednali v ich reštaurácii?

Štvrtá epizóda šou Na nože zmapovala situáciu v reštaurácii Na Trojici v Banskej Štiavnici. Šéfkuchár Martin Novák hneď pri prvej návšteve našiel kuchárov počas pracovnej doby popíjať. Ich problémy s alkoholom potvrdil aj majiteľ a hlavný kuchár Štefan. Spolu s Martinom však zvládli aj túto komplikáciu a rodinný podnik začal šliapať na plné obrátky. Štefan neskôr obmenil personál, čo potvrdil v Teleráne a s novým nastavením reštaurácie bol spokojný.

​Samozrejme, boli sme zvedaví, ako sa Štefanovi, jeho partnerke Mirke a ich podniku darí pár mesiacov po skončení nakrúcania. Vybrali sme sa teda (najrýchlejším možným spôsobom!) opäť na neohlásenú návštevu a navštívili sme ich reštauráciu v historickom centre baníckej perly. Objednali sme si polievku, plus tri rôzne jedlá z ponuky denného menu a po dojedení sme išli pekne s farbou von, kto sme. Ako nám chutilo, čo majú nové a aké novinky pripravujú, sa dozviete v našej reportáži. A nazreli sme sa aj do kuchyne!

Galéria

Ďalšiu premiérovú epizódu Na nože si môžete pozrieť v stredu 22. marca o 20.30 h na Markíze. Ak ste nestihli aktuálnu časť, môžete si ju pozrieť priamo tu.

Celá epizóda na Voyo

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie