• Relácie
  • Na nože
  • Na krku majú stotisícový dlh! Ide o poslednú šancu, inak môže prísť krach

Na krku majú stotisícový dlh! Ide o poslednú šancu, inak môže prísť krach

Začiatok bol veľkolepý, teraz sa to celé rúca.

Šéfkuchára Martina Nováka a šou Na nože čaká mimoriadne zaujímavá úloha. Ďalším podnikom, ktorý požiadal o pomoc, je martinské Plantáž Bistro. Ide o vegánsku reštauráciu, čo pre ortodoxného „mäsožravca“ Martina predstavuje poriadnu výzvu! Prevádzku si spolu otvorili dvaja priatelia Marcus a Petr pred piatimi rokmi. Začiatok bol skutočne veľkolepý, no teraz sa im sen o fungujúcom biznise, ktorý ponúka ľuďom niečo iné, rúca ako domček z karát.

​Na krku už majú dlh 100 000 eur a z kolobehu splátok sa nevedia vymotať, keďže reštaurácia nepraská vo švíkoch. Navyše majú aj problém so zamestnancami, často sa stáva, že nepríde čašníčka či človek, ktorý má na starosti rozvoz. Tak si veľa vecí robia sami, nestíhajú ostatné povinnosti a už sú zo všetkého poriadne unavení. A ešte k tomu majú nezhody aj medzi sebou. Martinova návšteva predstavuje asi poslednú šancu na prežitie podniku...

Viac uvidíte v premiérovej epizóde Na nože v stredu 22. marca o 20.30 h na Markíze. Ak ste nestihli aktuálnu časť, môžete si ju pozrieť priamo tu.

Celá epizóda na Voyo

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie