Si zo mňa robíte srandu? Prázdna kuchyňa a ostrá hádka s majiteľom!

Martin neveril vlastným očiam, takéto správanie vôbec nepovažuje za profesionálne.

Martinský podnik Plantáž Bistro nezažíva najlepšie časy a majitelia Marcus a Petr si veľa sľubujú od pomoci šéfkuchára Martina Nováka a relácie Na nože. Možno je to ich posledná šanca, ako vôbec pokračovať v prevádzkovaní vegánskej reštaurácie. Martin pre nich pripravil úplne nové menu, spolu s Martinom Pycom Rauschom spravili plán propagácie a celé osadenstvo sa chystá na náročný záťažový večer. Lenže, čo si pomyslíte, keď zrazu nenájdete ani živú dušu?

​Marcus sa síce zodpovedne ujal roly šéfa kuchyne, rozdelil presne úlohy, no zrazu vyhlásil pauzu na cigaretu. Zapáliť si nešiel iba on, ale vlastne všetci. Keď Martin vošiel do kuchyne, našiel je úplne prázdnu, akurát na sporákoch bublalo v hrncoch jedlo. Marcusa si potom pekne podal, pretože takéto správanie vôbec nie je profesionálne. Následne prišlo k veľmi ostrej výmene názorov! Ovplyvní hádka s majiteľom veľký reštart podniku?

Galéria

Viac uvidíte v premiérovej epizóde Na nože o 20.30 h na Markíze. Ak ste nestihli aktuálnu časť, môžete si ju pozrieť priamo tu.

Celá epizóda na Voyo

Zdieľať

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie