• Relácie
  • Na nože
  • Martin Pyco Rausch sa vracia na obrazovky! Tentoraz v netradičnej úlohe

Martin Pyco Rausch sa vracia na obrazovky! Tentoraz v netradičnej úlohe

Keď sa objavil, majitelia reštaurácie sa rozžiarili ako vianočné stromčeky.

Šéfkuchár Maŕtin Novák vyrazil opäť na cesty a tentoraz sa vybral pomôcť vegánskej reštaurácii Plantáž Bistro v Martine. Hneď jeho prvá návšteva odhalila, že ho čaká veľa práce. Majitelia Marcus a Petr sa dostali do závratných dlhov, vzťahy s ich zamestnancami pokrivkávajú a šou Na nože predstavuje asi ich poslednú šancu, ako by ich podnikanie mohlo prežiť. A Martin sa im bude snažiť pomôcť s plným nasadením. Dokonca z rukáva vytiahol aj poriadne eso!

​Ako špeciálneho konzultanta si totiž do relácie pozval obľúbeného moderátora, milovníka dobrého jedla a známeho foodblogera Martina Pyca Rauscha. Chalanom z Plantáže by mal pomôcť v oblasti marketingu a propagácie, aby dokázali svoju reštauráciu dostať do povedomia širšej verejnosti, nielen stálych zákazníkov. Keď sa Pyco objavil v podniku, Marcus aj s Petrom sa rozžiarili ako vianočné stromčeky.

Viac uvidíte v premiérovej epizóde Na nože v stredu 22. marca o 20.30 h na Markíze. Ak ste nestihli aktuálnu časť, môžete si ju pozrieť priamo tu.

Celá epizóda na Voyo

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie