• Relácie
  • Na nože
  • Unikátna reštaurácia na pokraji krachu: Majitelia musia brať peniaze vlastným deťom

Unikátna reštaurácia na pokraji krachu: Majitelia musia brať peniaze vlastným deťom

Unikátna reštaurácia na pokraji krachu: Majitelia musia brať peniaze vlastným deťom

Takýto podnik sme v Na nože ešte nemali. Otázkou je, či prežije ...

Reštaurácia Retro Burger & Dinner v Prešove je v našich končinách pomerne unikátnym konceptom. Ide totiž o bistro v americkom štýle päťdesiatych a šesťdesiatych rokov. Áno, presne niečo také, čo poznáme z filmov - červené kožené boxy, mliečne kokteily, burgre, hranolky či hotdogy a čašníčky vo farebných uniformách. Podnik má navyše výbornú polohu, pretože sa nachádza hneď vedľa prešovskej železničnej stanice, takže o pravidelných zákazníkov by nemal mať núdzu.

​Lenže opak je pravdou. Majitelia Eva a Dávid prevzali prevádzku tesne po pandémii. Predpokladali, že ich biznis sa rozbehne, pretože kedysi to práve tu žilo. Ale teraz to umiera. Nemajú skrátka zákazníkov. Obaja si zobrali úver, do reštaurácie musia dávať súkromné peniaze a Eva je už zúfalá. S Dávidom sú partneri, obaja majú z predchádzajúcich vzťahov po dve deti. A teraz vlastne musia brať peniaze, ktoré boli pôvodne odložené pre ne. Šou Na nože a šéfkuchár Martin Novák sú momentálne ich jedinou nádejou!

Premiérovú epizódu Na nože uvidíte v stredu 28. februára o 20.30 h na Markíze, prvú časť tretej série si môžete pozrieť priamo tu.

Celá epizóda na Voyo

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie