• Relácie
  • Na nože
  • Martin pred návratom sliedil na internete: Ako dopadla jeho návšteva?

Martin pred návratom sliedil na internete: Ako dopadla jeho návšteva?

Martin pred návratom sliedil na internete: Ako dopadla jeho návšteva?

Do Ružomberka sa vracal s veľkým očakávaním, možno by si mohol aj zaspievať.

Keď Martin Novák opúšťal podnik California pub, lúčil sa v dobrej nálade a usmieval sa aj personál na čele s majiteľom Lukášom a jeho manželkou Alenou. Napriek niekoľkým zakopnutiam dopadol záťažový večer dobre a možno predznamenal razantný návrat reštaurácie na miestnu gastro scénu. Ale bude to naozaj tak? Šéfkuchár z Na nože sa po mesiaci do Ružomberka vracal s veľkými očakávaniami a dokonca si spravil prieskum na internete.

​Podľa fotografií na sociálnych sieťach sa Lukášovi akcie celkom rozbehli a zmenil aj ponuku jedál. V reštaurácii čakalo Martina ešte jedno prekvapenie - Alena sa začala v podniku omnoho viac angažovať a stala sa z nej akási polooficiálna šéfka, ktorá má všetko pod palcom. Martin si objednal z nového menu a v konečnom dôsledku nebol úplne nespokojný. Reštaurácia aj kuchyňa prešli určitú cestu, posunuli sa vpred, ale jedlá by mali ešte doladiť.

Ďalšiu premiérovú epizódu Na nože uvidíte v stredu 3. apríla o 20.30 h na Markíze, piatu časť tretej série si môžete pozrieť priamo tu.

Celá epizóda na Voyo

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie