• Relácie
  • Na nože
  • Horšiu polievku ešte v živote nejedol! Veď vyzerá ako voda z pračky

Horšiu polievku ešte v živote nejedol! Veď vyzerá ako voda z pračky

Horšiu polievku ešte v živote nejedol! Veď vyzerá ako voda z pračky

Ochutnávka vo vegetariánskej reštaurácii sa začala katastrofálne.

Po dlhšom čase zavítal Martin Novák spolu so štábom relácie Na nože do vegetariánskej reštaurácie. Podnik VEG v Poprade mal byť prístavom všetkých milovníkov bezmäsitých jedál, ale prevádzka aj jej majiteľ upadli do akejsi letargie. Denisa trápia veľké dlhy, nedostatok zákazníkov a sám už stratil energiu. Lenže vlastná reštaurácia bola jeho veľkým snom a nechce sa ho vzdať. Dúfa, že Martinova návšteva mu pomôže a odvráti hrozbu krachu.

Galéria

A hoci veľký šéf patrí k zarytým „mäsožrútom“, skúsenosti s vegetariánskou kuchyňou má a rád si dá aj takýto pokrm. Samozrejme, musí byť dobrý. Vo VEG-u narazil na prvý problém hneď na začiatku. Z dennej ponuky si objednal všetko a začal polievkami. Už zeleninový vývar sa mu veľmi nepozdával, išlo len o teplú vodu s jemnou príchuťou korenín. No dorazila ho drožďová! Horšiu polievku vraj doteraz ešte nejedol. Čo myslíte, ako dopadli hlavné jedlá?

Ďalšiu premiérovú epizódu Na nože uvidíte v stredu 3. apríla o 20.30 h na Markíze, aktuálnu časť si môžete pozrieť priamo tu.

Celá epizóda na Voyo

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie