• Relácie
  • Na nože
  • Šéfkuchár Novák má problémy: Schudol 10 kíl, na ochutnávky si berie tabletky

Šéfkuchár Novák má problémy: Schudol 10 kíl, na ochutnávky si berie tabletky

Môže za zdravotné ťažkosti aj jeho účasť v Let's Dance?

Šéfkuchár Martin Novák má za sebou mimoriadne hektické obdobie. Pre veľký úspech jeho šou Na nože, ktorá láka čoraz viac divákov a v sledovanosti prekonáva jeden vlastný rekord za druhým, bude mať aktuálne vysielaná séria až dvanásť častí. Nakrúcanie preto trvalo omnoho dlhšie než zvyčajne, a to musel Martin riešiť popri tom nielen chod svojej vlastnej reštaurácie, ešte sa aj upísal veľkolepej tanečnej šou Let's Dance!

Galéria

Na televíznom parkete vydržal šesť týždňov, čo sám považuje za solídny výsledok. Po konci v Let's Dance prišiel aj s tanečnou partnerkou Juliou Rezkovou do Telerána, no Martin sa nevenoval len účinkovaniu v tanečnej šou, ale priznal sa aj ku zdravotným problémom. Schudol desať kíl, ale nemôžu za to len tanečné tréningy a vystúpenia. Má totiž problémy so žlčníkom, musí dodržiavať diétu a pri ochutnávkach jedál pri nakrúcaní sa bez tabletiek nezaobíde.

Ďalšiu premiérovú epizódu Na nože uvidíte v stredu 10. apríla o 20.30 h na Markíze, aktuálnu časť si môžete pozrieť priamo tu.

Celá epizóda na Voyo

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie