• Relácie
  • Na nože
  • Šokujúci záver Na nože: Martin odišiel predčasne, nevrátil sa ani po mesiaci!

Šokujúci záver Na nože: Martin odišiel predčasne, nevrátil sa ani po mesiaci!

Šokujúci záver Na nože: Martin odišiel predčasne, nevrátil sa ani po mesiaci!

Súčasťou niečoho takéhoto nechcel byť.

Tak taký záver epizódy sme v Na nože v histórii tejto šou ešte nemali. Šéfkuchár Martin Novák sa počas záťažového večera zobral a odišiel z reštaurácie Pekidors. A nevrátil sa ani po mesiaci, aby podnik skontroloval a odovzdal nálepku s hodnotením. Za šokujúci odchod mohlo viac faktorov, ale predovšetkým prístup majiteľa Petra. V Martinovi vzkypela zlosť, keď podľa neho už išlo o klamanie zákazníkov. V kuchyni sa minula gaštanová polievka, ale Peter trval na tom, aby ešte nejako vykúzlili šesť porcií. Nakázal preto Lajošovi, aby zvyšky, ktoré zostali na dne hrnca, rozriedil so smotanou.

Galéria

​Hlavný kuchár neodporoval a nič šéfovi nepovedal. Martin oznámil, že ak takúto polievku vynesie na rajón, tak odchádza. Dostalo sa mu odpovede, že nech sa páči. Tak sa zabalil a skutočne odišiel, nepomohli ani Lajošove prosby, aby sa vrátil. Martin mu vysvetlil, že na takomto niečom sa on podieľať nebude, pretože doba, keď sa bežne okrádali zákazníci, je dávno preč a on nebude súčasťou takéhoto sveta. Preto sa rozhodol, že sa do reštaurácie nevráti ani po mesiaci. Ale Lajošovi ponúkol, že jemu je ochotný kedykoľvek pomôcť.

Ďalšiu premiérovú epizódu Na nože uvidíte v stredu 17. apríla o 20.30 h na Markíze, 7. časť tretej série si môžete pozrieť tu.

Celá epizóda na Voyo

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie