• Relácie
  • Na nože
  • Konec řízků ve Frýdku-Místku: Tak toto sa naozaj podarilo!

Konec řízků ve Frýdku-Místku: Tak toto sa naozaj podarilo!

Konec řízků ve Frýdku-Místku: Tak toto sa naozaj podarilo!

Martin sňal z hlavy pomyselný klobúk - plné brucho a dobrý pocit.

Keď Martin Novák odchádzal z reštaurácie Veranda vo Frýdku-Místku, zdalo sa, že podnik naozaj našiel správny smer a mohlo by to fungovať. Keď sa po mesiaci vrátil, už na prvý pohľad videl, že sa toho veľa zmenilo (a nielen účes majiteľa Michala). Kým pri prvej návšteve bol v reštaurácii takmer sám, teraz videl plné stoly a rezervácie na večer. Potešil ho nový jedálny lístok, príjemná atmosféra a úprimné úsmevy zamestnancov.

Galéria

​Hneď sa teda rozhodol, že šoférovať už nebude a rovno si dal oceňované české pivo. A nesklamalo ho ani jedlo, práve naopak. Neoslovil ho iba „podpultový špeciál“, špekáčiky v čiernom pive neboli jeho šálkou kávy, ale veď nemôže byť predsa úplne všetko ideálne. Najviac vychválil bryndzové pirohy, za ktoré by sa nemuseli hanbiť ani na Slovensku! Jeho plnému bruchu zodpovedalo aj hodnotenie a na Verande tak svieti nálepka so štyrmi nožmi.

Ďalšiu premiérovú epizódu Na nože uvidíte v stredu 24. apríla o 20.30 h na Markíze, 8. časť tretej série si môžete pozrieť priamo tu.

Celá epizóda na Voyo

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie